davillo tekstil

DÖŞEN MEFRUŞAT MODA PERDE DÜNYASI & ERZURUM

Değerli perdecilerimiz Sayın Ümit SONSOY, Mehmet KAZANÇ ve Bünyamin ÖZTEPE’nin diğer ikinci mağazalarında Ayazpaşa Erzurum’dan merhabalar.

Haber: Emel BENLİ & Bu haber MUTEKS’in katkıları ile yapılmıştır.

Moda Döşen Perde Dünyası bir Taç Collection bayisi olup iki katlı 400m2’ alana yayılmış ve on çalışana istihtam sağlayan mağazamızı aynı zaman büyük bir atölyeye sahiptir.

Sayın Ümit SONSOY, Mehmet KAZANÇ ve Bünyamin ÖZTEPE’ ye ait bu mağazanın müdürü uzun yıllar ev tekstil camiasına hizmet vermiş ve bu camianın her alanında çalışmış; iyi bir tezgahtar, iyi bir montajcı ve iyi bir dikiş ustası olan Sayın Murat ATAŞ’dır. Üç ortak üç ayrı mağazanın idaresini paylaşmış Moda döşen Taç evi mağazasının başında ise üç ortaktan Sayın SONSOY bulunmaktadır. Sayın SONSOY, kadir kıymet bilen mesleğinin erbabı dadaş diyarı Erzurum’un yetiştirdiği son dadaşlardandır. Cana yakın ve babacan tavırları ile Erzurum kültürünü bizlere yansıtan eski bir Erzurum Beyfendisidir.

Kızınıda bu mağazada yanına alarak yetiştirme gayreti içerisinde olan Ümit Bey, türk sanat miüziğine olan hayranlığı ile de bir başka yönünü bizlere göstermiş yetenekli bir büyüğümüzdür. Dürüstlük düsturu ile misyonunu belirlemiş ve bu misyon ile halen yoluna devam etmektedir. Erzurum’un tarihi restorantlarından olan Emirşehy nedim konağında bize öğlen yemeği ikram ederek Erzurum yemeklerini tanıtan Sayın SONSOY ve ortağı Mehmet KAZANÇ’a teşekkür ediyor, bu yolda kendilerini kendimize örnek alıyor ve uzun ömürler diliyoruz.

 

Ümit SONSOY

Murat ATAŞ

Ferhat ÇİLEK

Kübra SONSOY

Moda Döşen Mefruşat Perde Dünyası

İletişim: Ayazpaşa Caddesi, Denizbank Karşısı No: 28 / ERZURUM

Tel: 0.442. 213 18 17

www.perdesaticilari.com özel haber

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 153642

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.