davillo tekstil

Bulut Mefruşat & Yusuf Kara / ERZURUM

Erzurum’da ki turumuza Erzurum’un seçkin firmalarından olan Bulut Mefruşat’ıda dahil ettik.

Görülmeye değer bir firma olduğuna inandığımız Bulut mefruşat, Erzurum’un meşhur Taşmağazalar Caddesinde no 87’ de müşterilerine hizmet vermektedir.

Haber: Emel BENLİ / ERZURUM & Bu haber Muteks’in katkıları ile yapılımıştır.

Toplam beş eleman ile, iki katlı 170m2 mağazasında hizmet veren mağaza sahibimiz Sayın Yusuf KARA, Erzurum’da sempatik tavırları ile karşımıza çıkmış ve kendisini bizlere sevdirmiş bir perdecimizdir. Bulut Mefruşat adını taşıyan mağazasında birde atölyeye sahip olan Sayın KARA, yenilikçiliğe açık Erzurum’un saygın perdecilerindendir. Tertipli ve düzenli bir mağazaya sahip perdecimiz, müşterileri ile ilişkilerinde ağır başlı ve mütevazidir. Dostluklara önem veren Sayın KARA, seçkin firmaların düzenlemiş olduğu etkinliklerde, bir çok perdeci ile arkadaşlık kurmuş bu arkadaşlığı dostluğa çevirmiş; mesleğinde geri kalmamak için çaba göstermiş ve bu çabasınıda mağazasına bir artı olarak yansıtmıştır.

Mağazasında ki modeller ve mağaza düzeni hiçte bir İstanbul’lu yada Antalya’lı perdecimizin mağazasını aratmamıştır. Buda demek oluyor ki bu mesleği ülkemizin Batısında olduğu kadar Doğusunda da profosyenelce yapan perdecilerimiz var anlamına gelir.

Evli ve iki yaşında Elif isminde bir kız evladına sahip olan Yusuf Bey, mesleğinde dürüstlüğe önem veren araştırmacı yönü ile bu meslekte varlığını uzun yıllar devam ettirecek ve Erzurum’lulara hizmet verecektir. Bizde kendisine ve çalışanlarına başarılar diliyoruz.

Yusuf KARA

Bulut Mefruşat

İletişim: Taşmağazalar Caddesi No: 87 / ERZURUM

Tel: 0.442. 213 73 71

www.perdesaticilari.com özel haber

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 570090

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.