davillo tekstil

MODELLA PERDE & EV TEKSTİLİ- AYHAN ÇAKMAK / ERZURUM


Merhabalar sevgiliği meslektaşlarımız.

Altı yıldır siz değerli meslektaşlarımıza faydalı olabilmek adına " perde satıcıları haber portalı " sitemiz sizlerin sesini duyurabilmak için her zaman çaba göstermiş, sektörümüzün kalkınmasında faydalı olabilmek için girişimlerde bulunmuş ve amacına ulaşmıştır. Sektörümüzün dert ve sıkıntılarını, yeniliklerini, hedeflerini tüm Türkiye çapında il il dolaşarak dile getirmiştir. Bu çalışmalarımızda biz perde satıcıları haber portalına sponsorluk desteği vererek sektörümüze katkıda bulunan bir perde sistemleri markası olan MUTEKS’ in katkıları ile kendimize bir slagon geliştirerek " SİZİNLEYİZ "  diyoruz ve Doğu Anadolu’ya başkentlik yapan ve ilk duragımız olan ERZURUM’dan sesimizi yani perdecilerimizin ve ev tekstilcilerimizin sesini sizler için duyurmaya geldik.

Haber: Emel BENLİ / ERZURUM & Bu Haber Muteks Perde Sistemlerinin katkıları ile yapılmıştır.

Erzurum’da ki ilk duragımız Erzurum’un  seçkin perdecilerinden olan Modella perde ve Ev Tekstili oldu. Modella perde’nin sahibi Sayın Ayhan ÇAKMAKTIR. Sayın Çakmak, genç, azimli ve karekterli kişiliği ile tam bir esnaf anlayışına sahip " Kalitenin Perdesini Aralayın " slagonu ile yola çıkmış Erzurum halkına ve civar illere hizmet veren bir meslektaşımızdır. Erzurum’da biri piko nakış, diğer ikisi ise perde ve ev tekstili olmak üzere toplam  üç mağazaya sahiptir. Onbir çalışanı ile hizmet veren Sayın Çakmak, Erzurum aşığı ve işinin ustası olan bir Beyfendidir. Yirmi yıl boyunca bu sektöre hizmet veren Sayın Çakmak, mağazasında bir çok markanın  ürününü sergilerken; aynı zamanda iki atölyeye sahip olup kendi perdesini ve yatak örtüsünü de kendisi dikmektedir. Evli ve Esmanur adında cici bir kız evlada sahip olan Ayhan Bey’in tüm başarılı erkekler gibi arkasında eşi bulunmaktadır. " Yazın Tozu Kışın Buzu "  Kıtlama çayı, Cağa kebabı, Kadayıf dolması, Oltu taşı, Kayak merkezi, Buz hokeyi, Çifte Minareleri, Yakutiye Medresesi ve bir çok zatların türbeleri ile ünlü aynı zamanda tarihde önemi büyük olan Erzurum’u bizlere gezdiren meslektaşımız Sayın Ayhan ÇAKMAK’a teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Mesleğimizin en büyük sıkıntısı eleman eksikliği ve istikrarsız satış polikatısıdır diyen Ayhan Beyin, ideali ise daha çok Erzurum’lu gence iş kapısı aralayabilmek ve Erzurum’a istihtam sağlayabilmektir. Bizleri Erzurum’da gezdiren ve ağırlayan Ayhan Beye misafir perverliğinden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.

AYHAN ÇAKMAK

İletişim: Modella perde & Ev Tekstili

Ayazpaşa Mah. Yunusoğulları İş Merkezi Zemin Kat No: 16

ERZURUM

Tel: 0.442. 213 13 37

www.perdesaticilari.com özel haber

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 77295

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->