davillo tekstil

BRİLLANT İSTANBUL’DA EGE RÜZGARI ESTİRDİ.

 BRILLANT İSTANBUL’DA EGE RÜZGARI ESTİRDİ

Brillant Mağazacılık Grubu, 2012 yaz dönemine hızlı bir giriş yaptı. Önce tüm Brillant Corner bayilerinin katılımıyla bir etkinlik düzenlendi, ardından da dün Ege Bölgesindeki Corner bayilerinin katılımıyla bir toplantı gerçekleştirildi.
Etkinlik, Brillant Corner Ege Bölge Distribütörü Sadettin Tunaboylu Tekstil ‘in bayilik verdiği 30 seçkin mefruşat mağazasından 57 kişinin katılımıyla renklendi.
Açılış konuşmasını yapan Brillant Pazarlama Müdürü Gamze Yenel, katılımcı firmalara güne özel olarak sunulan ayrıcalıklı mal alışlarından bahsetti. Ardından Baydemirler Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Baydemir sözü alırken, “markamıza olan inancımızla ve üretim gücümüzle yolumuzda ilerlemeye devam ediyoruz ve edeceğiz” şeklinde konuştu.
Toplantıda tüm bölge bayilerine katılımlarından dolayı teşekkürlerini sunan Ege Bölge Distribütörü Sadettin Tunaboylu’ nun ardından firma yetkilisi Ali Durnal “ kısa zamanda çok yol aldıklarını, bunda Brillant markasına olan inanç ve güven duygusunun etkili olduğunu” iletirken “bundan sonraki hedefimiz büyüyerek bölgede Brillant hakimiyetini kurmak” diye ekledi.
Son konuşmacı olan Brillant Satış ve Pazarlama Direktörü Adnan Mete de bölgedeki memnuniyetini dile getirerek perde ve ev tekstili koleksiyonlarına ait ürünlerle ilgili mağaza sahipleriyle paylaşımlarda bulundu. Sonrasında açık havada yeşilliklerin içinde yenilen yemeğin ardından gün boyu etkinlik Brillant Ottima stor perde atölyesinin ziyaretiyle devam etti.
Akşam tüm bölge müşterilerinin katılımıyla yenilenen yemeğin ardından gece sona erdi.
Brillant, Corner müşterilerine sertifika teslimlerini yaparak bölge buluşmasını bir sonraki toplantıya kadar başarıyla tamamlamış oldu.
 Haber Kaynak: Gamze Yenel
Brillant Kurumsal Pazarlama Müdürü

                                 Erdoğan BAYDEMİR - Baydemirler Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı

                                        Adnan METE - Brillant Mağazacılık Satış ve Pazarlama Direktörü

                                            Sadettin Tunaboylu - Brillant Corner Ege Bölge Distribütörü

                                             Gamze Yenel-Brillant Mağazacılık Pazarlama Müdürü.


                                   Ali DURNAL - Öz Tuna Tekstil & Brillant Corner Ege Bölge Distribütörü

 

www.perdesaticilari.com

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 997977

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.