davillo tekstil

“Brillife Dream Koleksiyonu”


 

Brillife, ev tekstili sektöründeki hızlı gelişimini sürdürmeye ve piyasaya canlılık getirecek ayrıcalıklı ürün ve koleksiyonlar sunmaya devam ediyor.

“Brillife Dream Koleksiyonu”, işte bu hızlı gelişimin ve yeni ürün koleksiyonlarının son örneklerinden biri. Yeni tekniklerin eşliğinde geliştirilen “Brillife Dream Koleksiyonu”, özgün desen çalışmaları ve renk kombinasyonları ile mükemmel bir ürün olmanın tüm özelliklerini taşıyor. “Brillife Dream Koleksiyonu” hem zemin, hem de ürün işleme tekniği ile çok farklı bir yeniliğe de, bu vesile ile imza atmış oluyor.

Piyasada ‘örümcek zemin’ olarak tabir edilen ve müşterilerin beğenisini kazanan bu çalışma, “Süzene” olarak nitelendirilen bir koleksiyonu ortaya çıkarmış oluyor.

Koleksiyon; “Örümcek Zemine Kordone”, “Mat İplikli Süzene”, ağırlıklı olmak üzere; “Sakallı Süzene”, “Pullu-Pulsuz Aplike” olarak ürün gruplar eşliğinde çeşitlendirilmiş durumda.

Gerek tüketici ve gerekse satıcılar açısından, bu yepyeni ürün koleksiyonu piyasa hem canlılık ve hem de satışa esas reel bir ivme getirmiş olacak.

“Brillife Dream Koleksiyonu” ile ilgili geniş bilgiler, Brillife Bölge müdürlükleri ve Brillife pazarlama elamanları vasıtası ile bire bir öğrenilebilecek…

 

 

www.perdesaticilari.com 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 760578

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->