davillo tekstil

Hasan ERBASAN


hasanerbasan@hotmail.com
  Özgeçmişi
  Tüm Yazıları

Sesimizi Duyurmanın En Doğru Adresi Fuarlardır.

Değerli dostlarım, kıymetli iş ortaklarım… Hepinizi saygıyla selamlıyor, hayırlı işler diliyorum…Sizlere gelecek  vadeden ve her zaman sizlerle yürüyecek olan kurucusu olduğum Davillo Perdesen ailesi olarak, biz  yeni sezona geliştirdiğimiz vizyonların ışığında  ve kaliteden ödün vermediğimiz ürünlerimiz ile hazırız.

Yenilikçiliği ticaret hayatımıza geçirerek ; yeniliğin olduğu her yerde varolabilmek, şık ve kaliteli ürünleri sizlere ulaştırabilmek Davillo ailesinin görevi olmuş ve siz değerli dostlarımızın bize duyduğu güvenle daima ileriyi  hedef  almaktayız. Bu yılda  stor ve zebralarımızı, tül ve fonluk kumaşlarımızı sizler için tasarlayarak 2017 yılı ürün kreasyonumuzu tamamladık. Bununla da yetinmeyip teknolojinin getirilerinden biri olan motorlu perde sistemlerde, kendimize yol arkadaşı olarak Somfy’i seçtik. Dürüstlük ilkemizin ışığında, siz değerli dostlarımızı sevgi ve saygıyla hakettiğiniz değerlere  taşımak ve  mağazalarınıza huzuru; huzurun yanında da kazacı getirebilmek için tek çabamız daima çalışmak olmuştur.

Çok çalışmanın faydalarını ve geri dönüşümlerinin meyvelerini fuarlarda topladığımız herkes tarafından bilinmektedir. Bilinirliliğimizin ve markamızın sesini daha geniş kitlelere duyurabilmek ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak için ihracat ayağında da üzerimize düşen görevi gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Türk Ev Tekstili’nin sesini yaptığımız ihracaatlar ile duyurmanın en doğru yolunun  reklam olduğunun bilincindeyiz. Bu reklamın en doğru adresi ise tabiki fuarlardır.  Uzun yıllardır katıldığımız fuarlarda yerli ve yabancı alıcıların standımıza duydukları ilgi ve alaka; bu yıl fuarda yerimizi daha da büyütmemiz açısından bize klavuz olmuştur. Eski yerimize nazaran bu yıl üç katı daha büyük alanda teşhirlerimizi sergileyeceğimiz İstanbul Ev Tekstil Fuarı’da her zamanki yerimiz olan 3. Hol’de bulunacağız.. Amacımız sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve ürün zenginliğimizin tamamını sunabilmektir.

Siz değerli dostlarımızı her zaman olduğu gibi yeni yerimize bekliyor ve sizleri tekrar ağırlamaktan onur duyacağımızı dile getirmek istiyorum. Saygılarımla…

Hasan Erbasan & Davillo Perdesen Kurucusu   

www.davillo.com.tr


 Okunma Sayısı : 2613

Yorumlar

Yorum Yap

Adınız Soyadınız
E-Posta
Girilecek rakam : 535247
Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.

--> om/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })(); -->