davillo tekstil

ERKANLAR PERDE / BATIKENT / ANKARA


Birlik ve bereberliğin kuvvetti tartışılamaz, her başarılı erkeğinin ardında duran ; aslında başarılı bir kadındır.

Haber: Emel BENLİ / Özel Haber & Bu haber Muteks Perde Sistemleri’nin katkıları ile yapılmıştır.

On parmağında on marifet dedikleri bu olsa gerek. Bir ekip çalışması ile iki işyerini işletmek Serdar ve Gülşen çiftinin başarısıdır.

 

Sayğıdeğer kişiliği, sözünün eri ayrıca genç ve dinamik oluşu, hayallerinin peşinden koşmasına yardımcı olurken; aslında Serdar beyin en büyük yardımcısı eşi Gülşen hanımdır.

ERKANLAR çiftini, işlerine gösterdikleri titizlik, mesai arkadaşlarına verdikleri önem, mağazalarında ki düzen en önemliside alışveriş yaptıkları güvenilir toptancılarla tanımış olduk. Siz değerli perdecilerede meslektaşımız olan ERKANLAR çiftini tanıtmaktan mutluluk duyarken, bu meslek adına gururlandık. Ankara Batıkent Metro Center’da iki mağazaya sahip olan ERKANLAR çiftini bugün sizlerle tanıştırmak istedik. Sempatik tavır ve neşeli hareketleri ile dikkatlerimizi çeken bu çift pozitif enerji ile her geçen gün mesleklerine güzel şeyler katarak kendilerini geliştirmiş ve nihayi tüketici tarafından aranılır olmuşlardır. Sayın Serdar ERKAN bu meslekte yirmi yılını eşi Gülşen Hanımla başarılı bir şekilde geride bırakarak geleceğe yönelik hayaller kurmaya hak etmiştir. Mağazalarında iş bölümü yaparak çalışan çiftimizin hayalleri çok katlı ve büyük bir mağazaya sahip olmaktır. Bu hayale ulaşabilmek için emin ve temkinli adımlarla giden Erkan ailesinin her ne kadar da meslektaşlarına sitemleri olsada ; bu meslekte umutları asla kırılmamış. " Mesleğe adım attığımız ilk yıllarda bizleri önemsemeyen bazı toptancıların ve imalatçıların şu anda ise mağazamıza gelerek bizden ürün almalarını bizlerle çalışmak istediklerini talep ettikleri halde; kesinlikle mağazalarına girdiğimiz zaman ayağa kalkmayanlardan alış veriş yapmıyoruz ve yapmayacağızda bu durum kendini bilmeyen toptancılara ders olsun " diyen Gülşen Hanım, yapmış olduğu bu açıklama ile toptancılara olan sitemini belirtti. Perde ve Çeyiz ağırlıklı olan mağazalarında Ankara geneline hizmet veren çiftimiz mesleğimizin zorluklarınada parmak bastılar. " En büyük sıkıntımızının meslektaşlarımız arasında  fiyat kırma, bir birine yakın mesafelerde mağaza açma; zaten çalışma sezonu çok kısa, evine bir perde yaptıran müşteri ancak on yıl sonra ikinci perdesini yaptırmak için geliyor. Biz ne zaman para kazanacağız,  mesleğimizi ayaklar altına almıyalam. " sözleri ise Sayın Serdar ERKAN’a aittir. Bizde bu cümlelere kulak vererek aynı zamanda bir meslektaşı olarak düşünmeliyiz ve üzerimize düşen görevleri yapmalıyız. Aslında bugün bir çok şeyin bizlerin  farkına varmamızı sağlayan ERKAN’lar çiftinin ne kadar haklı olduklarını düşünüyor ve bu konunun önemini bir kez daha hatırlıyoruz. Hayallerinin gerçek olması dileği ile ERKANLAR çiftine başarılar diliyoruz.

SERDAR & GÜLŞEN ERKAN

İletişim: ERKANLAR PERDE

Merkez: Başkent Bulvarı Metro Center AVM No: 15 / Batıkent / ANKARA

Tel: 0. 312. 385 43 44

Şube: Başkent Bulvarı Metro Center AVM No: 42 / Batıkent / ANKARA

Tel: 0.312. 385 43 48

Web: www.erkanlarperde.com

www.perdesatıcıları.com özel haber

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 882956

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.