davillo tekstil

ATSO’dan Perdecilere ücretsiz eğitim.


PIRLANTA MEFRUŞAT LTD ŞTİ, ailesi olarak sizlerle aynı duyguları ve sıkıntıları paylaştığımızı düşündüğümüz, sektörümüzün hızla gelişmesi ve alt kadrodan eğitimli eleman yetişmemesi mesleğimiz de kanayan yaraya dönüşmektedir. Şirketlerimizin büyümesini ve kalitesini etkilediğini düşünmekteyiz.

Mefruşat sektöründe daha başarılı, teknik bilgi donanımlı, müşteri ilişkilerinde başarılı elemanlar yetiştirmek adına Antalya Ticaret ve Sanayi Odası ( ATSO)  ‘ ya yaptığımız başvurular da olumlu sonuçlar almış bulunmaktayız.

Şirketimiz ve sektörümüz için önemli bir gelişmedir. Daha önce Ankara ATO, da denenmiş ve başarılı sonuç alınmıştır.

Ev tekstili ve mefruşat alanında eğitim uzmanı olan bir şirket tarafından, mesleğimiz için önemli detay bilgileri içeren ücretsiz eğitim verilecektir. Pırlanta Mefruşatın sahibi Sayın Şükriye KARABEN hanımefendiye ATSO  nun ricası üzerine verilecek olan eğitime kendi tecrübeleri ve bilgi birikimine dayanarak destek verecektir.

Şu an bünyenizde çalışan ekip kalitesini arttırmak veya bu işte iyi olacağını düşündüğünüz, arkadaşlar için uzman eğitmenlerin özgeçmişleri ve katılım için gerekli bilgiler davetiyede belirtilmiştir.

ÇALIŞMALARINIZDA BAŞARILAR DİLERİZ.

SAYGILARIMIZLA

 EGİTMEN: Ufuk PEKER/Arzu AKALIN / PIRLANTA MEFRUŞAT

TARİH:3–4–5 Temmuz TEL : 0 242 229 88 88

SAAT:08.30.13.30

YER: ATSO Konferans Salonu

Daha geniş bilgi için

MÜRACAT: Anıl IŞILDAĞ:  314 37 47

Kadriye KAR YAŞAR:  314 37 48

www.perdesatıcıları.com

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 509957

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.