davillo tekstil

ATO BAŞKANI SALİH BEZCİ’DEN PERDECİLERE ZİYARET.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Melih GÖKÇEK ve ATO Başkanı Sayın Salih BEZCİ’ nin birlikte düzenlemiş oldukları projede bu yıl ilk defa Ankara’lı perdeci ve ev tekstilcilerimize ; Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu festivalin içinde yer verildi.

Haber: Emel BENLİ / Özel haber / ANKARA

ATO 38.Mefruşatçılar komitesinin Başkanı Sayın Murat TUNCER ve meclis üyeleri Sayın Ömer TAŞDEMİR ve Süleyman ÇAĞLAYAN’ın önerileri üzere Büyükşehir Belediyesi ile iş birliğine giden ATO, Atatürk kültür merkezinde 1000 m2’ lik bir alanın 38. Mefruşatçılar komitesine tahsis etti. Bu festivale 12 Ankara’lı perdeci katılarak bir fuar havası estirdiler. 14 Haziran - 1 Temmuz tarihleri arasında düzenlenen festivalde yer alan perdecilerimiz, aksesuarcılarımız festival öncesi 38. Mefruşatçılar komitesinin bilğilendirme toplantısında bir araya gelerek bu konu hakkında istişare etmişler ve bu festivalin içerisinde ciddi indirimlerle nihayi tüketicinin karşısına çıkmaya karar vermişlerdir.

Yapılan kura sonucunda yerleri berillenen perdecilerimiz mağazalarından getirdikleri ürünleri mağazalarını tanıtma amacı güderek sergilediler. Adeta bir fuar havası içerisinde geçen festivali ATO Başkanı Sayın Salih BEZCİ ziyaret ederek perdecilerimize iyi dilekte bulunup moral verirken ; önümüzdeki yıl talep olursa dahada büyük bir fuar alanı vereceklerini belirtti. Fuara katılan oniki meslektaşımızı bire bir ziyaret ederek  onların görüşlerini alan biz perde satıcıları haber portalı, perdecilerimizin tek bir ortak karara vardıklarını yaptığımız röportajlar sonucu öğrendik.  Bu durumdan oldukça menmun kaldıklarını ve seneye bu fuarın devamını istediklerini belirten perdecilerimizi girişimci ruhlarından ve açık yürekliliklerinmden dolayı kutluyoruz. 

Bu haberi www.perdesaticilari.com farkı ile okuyorsunuz. 

 

 

Rota Haber: http://haber.rotahaber.com/Perde-Festivaline-ATO-Baskani-dopingi/283130

www.perdesaticilari.com özel haber

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 900863

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.