davillo tekstil

Brillant Corner toplantısı yapıldı

Seçkin mağaza sahiplerinin inanç ve destekleriyle yaklaşık 3 aydır faaliyetleri sürdürülen Brillant Corner sistemi dahilinde yurt genelinde toplam 144 bayinin katılımıyla  Brillant Corner etkinliği gerçekleştirilmiştir.

 

Bu toplantıda Brillant Corner bayileri hem sisteme dair paylaşımlarda bulunmuş hem de tüm koleksiyonu satan firmalar hep birlikte güzel bir gün geçirmişlerdir. Etkinlik kapsamında Brillant bayilerine yeni perde ve ev tekstili koleksiyon ürünleri ile ilgili bilgiler verilip ürün sunumları yapılmıştır.

 

Çalışmakta olan Brillant Corner bayilerini ilk kez bir araya getiren bu organizasyonda açılış konuşmasını yapan Brillant Pazarlama Müdürü Sn. Gamze Yenel, katılımdan duydukları memnuniyetlerini dile getirmiş ardından da bayilere özel olarak hazırlanmış olan satış kampanyalarını

anlatmıştır. Toplantıda konuşma yapan Brillant Satış ve Pazarlama Direktörü Sn. Vural Topuz ise sistemin daha ileriye gitmesi için çalışmaya devam ettiklerini anlatırken bayilere de söz vererek onların önerilerini de dikkate alacaklarını dile getirmiştir.

 

Toplantı sonrası gün içinde fabrika bahçesinde hazırlanan kır yemeğinin ardından yapılan etkinliğe özel çekilişte İstanbul, Ankara ve Samsun ‘dan 4 firmaya IPAD ‘leri hediye olarak verilmiştir. IPad ‘lerini alan Perdeci Şükrü, Alsancak Perde, Taştekin Mefruşat ve Kemal Ateşler Mefruşat etkinlikten memnun bir şekilde ayrılmışlardır.

 

Tüm katılımcı bayilere, Brillant markasına olan bağlılığınızdan dolayı teşekkür ederiz.

 

Haber Kaynak- Gamze Yenel

Brillant Kurumsal Pazarlama Müdürü

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.perdesatıcıları.com

 

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 561591

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.