davillo tekstil

İREM MEFRUŞAT & HİKMET GENİŞ / ANTALYA


 Sayın Hikmet Geniş, sizi kısaca tanıyabilir miyiz?

1963 Rize Ardeşen doğumluyum. 26 yıldır turizmin incisi Antalya’da ticaretle uğraşıyorum. Bunun 21 yılı çok sevdiğim mefruşat işi ile geçti. Dolayısı ile İrem Mefruşat, 21 yıllık geçmişi eşliğinde çok tecrübeli ve deneyimli bir firma olarak, müşterilerine gururla hizmet vermeye devam ediyor. Bu vesile ile bir noktaya de temas etmek istiyorum: Bana göre perde satıcıları ve bu işkolunda çalışanlar, dünyanın en şanslı insanlarıdır. Çünkü işiniz gereği, birçok değerli insanın evlerine konuk olabiliyor, onlara hizmet verebiliyorsunuz. Bundan daha onurlu bir meslek olabilir mi?..

Sizce Brillife marka gücünü nereden alıyor?

Brillife ürünleri, özenle seçilmiş ve her kesime hitap edebilen farklı koleksiyonlardan oluşuyor. Keyifli, renkli ve seçkin tasarımları eşliğinde, müşterilerce ilgi görüyor ve bu yüzden tercih ediliyor. Bununla birlikte ürün skalasına daha farklı renkler de ilave edilebilir, diye düşünüyorum. Bordo ve kırmızı gibi. Döner zemin damask desen gibi eksikler göze çarpıyor. Ancak kim ne derse desin; Brillife’ın sektörel pazardaki yeri ve önemi, markasının özelinde bir mağaza için olmazsa olmazdır!

Brillife Corner’in mağazanıza nasıl bir katkısı oldu?

Brillife Corner’ı özellikle tercih ettim. Çünkü bu uygulama mağazama bir vizyon ve satışa esas ilave bir kimlik kazandırdı. Dolayısı ile işyerimde daha kolay satış yapma etkinliğim ve mağazamın vizyonal görselliği de artmış oldu… Kısaca, Corner bayiliğini almakla çok doğru bir noktaya geldiğime inanıyorum.

Meslektaşlarıma da, bu nedenlerle işyerlerinde Brililfe Corner uygulamasını öneriyorum. Çünkü onlar da, esasen bir müddet sonra Brillife Corner uygulamasını getirilerini gözeterek kabul etmiş olacaklar.

 Ropörtaj: ÖMER AŞICI

 İLETİŞİM:

 İREM MEFRUŞAT

ALTINDAĞ MAH. TEOMANPAŞA CAD.

İÇEN APT.20/A

ANTALYA

Tel : (0242) 247 50 66 - (0242) 243 08 53

Cep: (0 535) 726 53 53

www.perdesatıcıları.com

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 536809

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.