davillo tekstil

PIRLANTA MEFRUŞAT MUHTEŞEM BİR DEFİLE İLE BİR İLKE DAHA İMZA ATTI


PIRLANTA MEFRUŞAT MUHTEŞEM BİR DEFİLE İLE BİR İLKE DAHA İMZA ATTI

Samimi ve mütavazi tavırları, sağlam duruşu, iş dünyasındaki atılımlarıyla ve yürüttüğü birbirinden farklı sosyal sorumluluk projeleri ile sektörde örnek bir iş kadını profili çizen Pırlanta Mefruşat’ın kurucusu Şükriye KARABEN, Ulucalı Şubesinin açılış yıldönümünü anneler gününde taçlandırarak kutladı.

2012 perde collcetionu tanıtımı perde kumaşlarından hazırladığı abiye tasarımlarıyla muhteşem defileye imza attı. Şükriye Hanım tasarımlara anlam içeren isimler verdi.
Eğitim hakkı elinden alınmış genç kızlarımız için beyaz, kordine ve pul işlemeli brode tül, sakallı fon kullanılangelinlik; kardelen tasarımın gözdesiydi. Yılın annesi ödülünü geçtiğimiz sene geçirdiği kaza sonucu 1 ayda 29 defa ameliyat olan; bir bacağı protez takılan ve bu yıl anne olan Çiğdem Alper EZGİ Hanımefendiye, hediyeleri ile birlikte plaketini taktim eden Sayın Şükrüye KARABEN’i kutluyoruz.

Göz yaşlarına boğulan Çiğdem Hanım, hoş bir süprüiz yaparak söylediği türkü ile davetlileri sesi ile adeta büyüledi. KARABEN’e bir süprüz de ekibinden geldi. "Biz seninle çalışmaktan onur ve mutluluk duyuyoruz " sözleri ile kendilerini ve mutluluklarını ifade ederek, Şükrüye Hanıma şükranlarını plaket ve çiçek vererek dile getidiler. Duygularını dışa vuran KARABEN mutlulukgözyaşlarını tutamadı, tüm konuklarına teşekürlerini bir duygu yoğunluğu içerisinde sundu.

 

 

www.perdesatıcıları.com

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 524269

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.