davillo tekstil

USK TEKSTIL sektöründe köklü bir geçmişe sahiptir.


USK TEKSTIL sektöründe köklü bir geçmişe sahiptir. 1926 yılından beri üç nesildir devam eden tekstil geleneği, Özkılıç Manifatura olarak Çorum’da faliyete başlamış, 1996 yılında kurulan USK TEKSTIL ile de gücüne güç katmıştır.

Haber: Emel BENLİ & BURSA

Gücünü dinamik kadrosundan alan USK TEKSTİL yaptığı perdelik kumaş tasarımı ve üretimi ile İtalya, İspanya, Almanya başta olmak üzere 5 kıtaya Oeko-Tex Standartlarında ihracat yapan güçlü bir firmadır. Aktif olarak 26 ülkeye iharactı bulunan USK TEKSTİL, iç piyasda MAXIDECORE markası ile tanınmaktadır. Yerel pazarda dokuma ve brode grubu üretimleri ile zengin ürün çeşitliliğine sahiptir. Günümüzün şartlarında hızlı servis, ürün çeşitliliğini ve en önemlisi ürün bulunabilirliği ile rakipsizdir. Perakande sektörüne Çorum, Bursa ve Trabzon illerinde bulanan 3 ana depo ile perakende zincirne tül ve fonluk grubu ürünlerde USK TEKSTIL kalite güvencesi ve MAXIDECORE zerafeti ile hizmet vermektedir.

Bu yıl 18.si düzenlenecek EVTEKS 2012 furında sizleri 7. HALL A01 de bulunan USK TEKSTIL – MAXIDECORE standa ağırlamaktan onur duyarız.

 

Hüseyin KILIÇ

 www.perdesaticilari.com özel haber

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 684983

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.