davillo tekstil

Brillant Corner 16-20 Mayıs tarihlerinde CNR Expo Center ‘da 3.Hall ‘deki standımıza bekliyoruz.


Brillant markası, sektörde 41 yıllık iş tecrübesi ile marka mağazacılıkta da başarısını ispatlayarak tüketici tarafından en çok aranılan, rakipleri tarafından takip edilen marka olma imajını yaratarak, BrillantHome, Brillant Store ve BrillantHome Exclusive mağazacılık konseptleriyle sektörün öncüsü olmaya devam etmektedir.

Perdede bir dünya devi olan Brillant, iş ortaklarının başarısı ve gelişimi için liderlik misyonunun devamlılığını korumayı sürdürecektir. 2011 yılı itibarı ile Türkiye’ nin her bölgesinde toplam 205 satış noktasıyla tüketiciye kolay ulaşılabilir olma özelliğiyle de farkındalık yaratmaktadır.

Brillant modern anlayışta Pazar bölümlendirmeleri de göz önünde bulundurarak tüketici ihtiyaçlarına uygun ürünler geliştirip, koleksiyon çalışmalarını sürdürmektedir. Perdede 2855 ‘i, ev tekstilinde 5000 ‘i aşkın renk ve desen çeşidi bulunan ürün gamı ile ürün-kalite ilişkisini en üst seviyede koruyarak hizmet kalitesini her geçen gün arttırıp, tüketici-marka bağlarını kuvvetlendirmektedir.

Brillant Corner markası, 2012 yılının ilk aylarında başladığı büyüme projesini, Mayıs 2012 tarihi itibarı yurt genelinde 31 ilde, 105 noktada sisteme dahil olan yeni girişimcilerle sürdürmektedir. Bu yıl CNR Expo fuaye alanında 18. düzenlenecek olan Ev Tekstili Fuarında yeni girişimciler için franchise fırsatları sunacak olan Brillant markası, Corner sistemine fuarda dahil olan firma sahiplerine çeşitli promosyonlar sunmaya hazırlanmaktadır.

Kendi sektöründe lider Brillant markasıyla yol almak ve geleceğinize şimdiden yön vermek için siz değerli iş ortağımızı, 2012 yılının yeni projesi olan Brillant Corner satış sistemine dahil olmaya davet ediyoruz.

Brillant Corner  ile “Marka” olmaya hazır mısınız?

Cevabınız “Evet”se sizleri 16-20 Mayıs tarihlerinde CNR Expo Center ‘da 3.Hall ‘deki standımıza bekliyoruz.

www.brillantcorner.com

0212 -  444 4 663

www.perdesaticilari.com

 

 

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 487347

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->