davillo tekstil

Kalaycıoğlu Tekstil / Serdar KALAYCIOĞLU / DENİZLİ

Kalaycıoğlu Tekstil

Serdar KALAYCIOĞLU / DENİZLİ

Serdar Bey sizi ve firmanızı kısaca tanıyalım…

Kalaycıoğlu Tekstil; 1950 yılında Sait Kalaycıoğlu tarafından iş hayatına toptan manifatura ticareti yaparak başladı. 50 yıllık toptan manifatura ticaretinin ardından, 2000 yılından perde ve ev tekstili sektöründe de müşterilerimize hizmet vermeye başladık. 2000 yılından itibaren çeşitli firmaların ürettikleri ürünleri mağazamızda sattıktan sonra, bir mağazanın marka ürün satmasının getirdiği avantajı gözeterek, sektöründe lider kuruluşlardan biri olan Brilife’ın partnerliğinde iş hayatımıza devam etmekteyiz.

 Brillife ürünleri için görüşlerinizi de alalım… Renk, desen, tasarım, çeşitlilik gözetildiğinde, Brillilfe’ın pazardaki yeri ve önemi nedir?

Brilife, günün en beğenilen ürünlerini, müşterilerine sunmaktadır. Gerek renk gerekse de model olarak, çok zengin bir ürün çeşitliliğine sahip. Her türlü gelir düzeyine ve beğenisine uygun ürünleriyle de dikkat çekiyor. Böylece müşteri memnuniyetini elde etmemize de aracı olmaktadır. Tabii, bunlar nedeniyle de sektördeki pazar payımız, hiç değişmeyen ve devamlı artan bir ivmede sürmeye devam etmektedir. Brillife, sektörün vizyon ve misyon olarak lider kuruluşudur ve piyasada en güvenilir ve en tercih edilir bir marka olarak da öne çıkmaktadır.

 

 

 

Brillife Corner uygulaması mağazanıza nasıl bir katkı sağladı?

 

 

Özel bir nokta olarak Brilife Corner’ı mağazamızda uyguladıktan sonra, firmamız müşterilerimizce daha da tercih edilir bir duruma geldi. Buna paralel olarak da, satışlarımız çok olumlu bir artış göstermiş oldu.

 

 

 

 

 

Brillife Corner uygulamasını meslektaşlarınıza önenir misiniz?

 

 

Bu sektörde faaliyet gösteren tüm meslektaşlarımıza, mağazalarında Brillife Corner uygulamasını tercih etmelerini öneririm. Böylece hem mağazalarının konsepti değişecek, hem de ciddi bir karlılık, ciro artışı ve müşteri memnuniyeti sağlamış olacaklardır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İLETİŞİM:

Kalaycıoğlu Perde / Serdar Kalaycıoğlu

İstasyon Cad. Kalaycıoğlu İşhanı No:69

DENİZLİ

TEL: 0258 - 262 08 96

FAX:0258 - 262 05 95

www.perdesatıcıları.com

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 323612

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.