davillo tekstil

FAKO TEKSTİL ETKİNLİĞİ 2. GÜN.


Ankara Siteler’de bulunan Fako Teksti’in Etkinliğinin 2. gününden yine görüntülerle karşınızdayız.

Haber: Emel BENLİ & ANKARA

Bugün Fako Tekstil’in önünde mangallar yakılırken, Fuat Beyin perdeci ve ev tekstilci dostları erken saatlerde gelmeye başladılar. Misafirlerimizin arasında bir çok ev tekstilci tarafından bilinen ALESSİA’nın sahibi Sayın Adnan ŞANSAL’da vardı. Mangallar keyifle yenilirken müşterilerde etkinliğe dair indirimlerden yararlanmak için alış verişlerini yaptılar. Bu etkinlikten menmun kalan Fuat Bey; " ilkini yaptığım bu etkinlikten çok menmun kaldım, 9. ayda ikinci etkinliğimi düşünüyorum " diyerek mutluluğunu dile getirdi. 

Başta Kupon Ev Tekstili olmak üzere, ALESSİA, PUPİLLA, İZOLİNE satan Fuat Bey DAYS IN COLORS bayilini alarak müşterilerine yüksek performans sunmak için yeni yoluna çıkmış bulunmaktadır.

Etkinliğe gelen gelmeyen tüm müşterilerine hayırlı işler dileyerek teşekkür eden Fuat Bey’in biz perde satıcıları haber portalıda yanında olarak meslektaşımıza destek vermenin mutluluğu içerisindeyiz. Fabrikatöründen, imalatçısına, toptancısından tedarikcisine ve perakendeci perdeci ve ev tekstilcisine güçlü bir köprü kuran perde satıcıları haber portalı altı yıl boyunca sizlerin yanında olarak mesleğimizin kalkınması adına destek vererek bundan sonrada sizin yanınızda olmaya devam edecektir.

Meslektaşlarımızla bizi buluşturan Fako Tekstil’in Yönetim Kurul. Başkanı Sayın Fuat ATİLLA Beye ve Değerli eşi Sevinç ATİLLA Hanımefendi’ye teşekkür ederiz.

 

Fako Tekstil

Adres: Şenkal Sokak No: 26 / A

Siteler / ANKARA

Tel: 0.312. 350 72 96

www.perdesaticilari.com

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 255854

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.