davillo tekstil

DEDEDEN TORUNA GÜRDOĞANLAR.


1948 yılında manifatura ile ticaret hayatına başlayan dedeleri, torunlarına bu mesleği miras bırakmış ve deden turuna üç kuşak gören Gürdoğanlar Tekstil, diğer adı ile Adana Pazarı; bugün tanınmış ve rabet görmüş bir ev tekstili toptancımızdır.

Haber: Emel BENLİ / Özel haber / ANKARA

Yönetim Kurul Başkanı Sayın Yaşar GÜRDOĞAN yönetiminde, İç Anadolu ve Batı Karadeniz Bölgelerinde müşteri portföyüne sahip olan GÜRDOĞANLAR, Ankara Siteler’de beş katlı 2400 m2 ye sahip bir mağazadır.

Bin civarında müşteri porföyüne sahip olan Gürdoğanlar, sahiblerinden Sayın Yalçın GÜRDOĞAN tarafından idare  edilmektedir. Toplam 13 kişi ile çalışmalarını sürdüren firmamız ev tekstilciler tarafından tanınmış onların istek ve önerileri doğrultusunda perde toptancılığı ile de hizmetin en iyisini vermeye gayret etmektedir. Bu bilgileri mağaza satış müdürü Sayın Mehmet ÜNAL’dan sizler için edinerek, meslekte bir başarılı firmayı daha sizlere tanıtmanın mutluluğunu içerisindeyiz. Kendilerine ait olan  Barış markası ve Flora markalarının dışında da Kristal, Belenay, Sarev, Premier, Brillife, Kopon, Modev, Armağan gibi markalarla müşterisine hizmet vermeye çalışan Gürdoğanlar, döşemelik goblen kumaşlarla da aranılan firmalar arasındadır. Aynı zamanda Gürdoğanlar, manifatura çeşitleri ile de adından oldukça bahsettirmiştir. Yaklaşık yirmi yıldır Gürdoğanlar ile bütünleşmiş başarılı satış müdürümüz Mehmet Beye bizlere bu güzel mağazayı gezdirmelerinden dolayı teşekkür ediyoruz.

Diliyoruz ki üç kuşağa hakim olan Gürdoğanlar Tekstil, bundan sonrada bir üç kuşak daha geride bırakarak markalaşma yolunda başarılı yıllara imza atarlar.

Yalçın GÜRDOĞAN

Mehmet ÜNAL

GÜRDOĞANLAR TEKSTİL ( ADANA PAZARI )

Adres: Karpuzlu Caddesi No: 109

Siteler / ANKARA

Tel: 0.312. 348 88 33

Fax: 0.312. 348 19 19

www.perdesaticilari.com özel haber

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 558721

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.