davillo tekstil

ANKARA’LI MEFRUŞATÇILARA ATO’DAN DAVET.


Ankara Ticaret Odası 38. Mefruşatçılar komitesi her yıl olduğu gibi bu yılda 27 Nisan 2012 Cuma günü saat: 19:30’da tüm Ankara’lı meslektaşlarını 4.sü dezenlenecek olan bilgilendirme yemeğine davet ediyor.

Haber: Emel BENLİ / ANKARA

Bu yemekte 38. Mefruşatçılar komitesi Başkanı Sayın Murat TUNCER, komitenin bugüne kadar yapmış olduğu çalışmaları anlatacak ve komite üyelerine bilgiler sunacaktır.

Komite meclis üyesi Sayın Süleyman ÇAĞLAYAN, meslek edindirme ve girişiminde bulundukları meslek sınıfı hakkında siz değerli meslektaşlarımızı bilğilendirecektir.

Komite meclis üyemiz Sayın Ömer TAŞDEMİR ise Ankara’da düzenlenecek olan 8 Haziran - 01 Temmuz 2012 tarihinde ki  shopping  festivali hakkında siz değerli meslektaşlarımızı beğendireceklerdir. Aynı zamanda çalışma ve sosyal güvenlik bakanlığından gelecek olan iş müfettişi, eleman çalışmaları ile ilğili teftiş konuşması yapacaktır.

2012 İstanbul Ev Tekstili Fuarına siz meslektaşlarını her yıl olduğu gibi bu yılda götürmek üzere plan ve proğramlar bilginize sunulucaktır.

Konuşmacılarımızın bilgilendirme sunumlarının arkasından değerli bir meslektaşımıza plaket verilecek.

Saat: 20:30’da  viaypi salonunda yemeğe geçilecektir, bilğilerinize sunulur.

ATO 38. MEFRUŞATÇILAR KOMİTESİ

Not: ATO Toplantısı ile ilğili tüm röportaj ve resimleri sitemizden takip edebilirsiniz.

www.perdesaticilari.com

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 6604

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.