davillo tekstil

9. ULUSLARARASI İSTANBUL İPLİK FUARI 21-24 Nisan 2012 TARİHİNDE BAŞLIYOR


Büyük buluşmaya son 4 gün…

Tekstil sektörünün dünya devlerinin bir araya geldiği, eş zamanlı düzenlenecek olan ITM Texpo Avrasya 2012, 29. Tekstil, Dokuma, İplik, Terbiye, Örgü, Nakış, Çorap Makineleri Yan Sanayileri ve Kimyasalları Fuarı, 9. Uluslararası İstanbul İplik Fuarı ve Hightex 2012 İstanbul Teknik Tekstiller & Nonwoven Fuarı 21 Nisan’da Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece’de kapılarını açıyor.

Global tekstil sektörünün yeniden canlandığı, Türkiye’deki teknoloji yatırımlarının artmaya başladığı bir dönemde yapılacak olan fuarlar, Avrasya’nın en büyük buluşması olma niteliği taşıyor.

Yıllık 1 milyar dolarlık dış ticaret hacmi ile otomotivden sonra Türkiye’nin ikinci büyük sanayii olan tekstil sektörü, Avrupa’nın birinci, dünyanın üçüncü en büyük üreticisi konumunda yer alıyor.

Türk tekstil sektörü mevcut ihracatını korumak, yeni pazarlara girmek ve çeşitliliğini artırmak amacı ile düzenlenen fuarlara yerli ve yabancı katılımcılar ve ziyaretçileri buluşturuyor.

Arasında dünya devlerinin de bulunduğu yerli ve yabancı binin üzerinde firmanın katılacağı fuarlar, tekstil teknolojileri, teknik tekstil - nonwoven ürünlerindeki son gelişmeleri ve yenilikleri izlemek için önemli bir platform olacak.

Ziyaretçilerin mamul ipliğin yanı sıra, tekstil, dokuma, iplik, terbiye, örgü, nakış, çorap makineleri, yan sanayileri ve kimyasallarıyla ilgili ihtiyaçlarını da bir arada bulabileceği, uluslararası boyutta alıcı ve satıcıların bir araya geldiği fuarlar; hedeflenen yeni pazarlara ulaşmak isteyen firmalar için kaçırılmaması gereken bir fırsat olarak göze çarpıyor.

Tekstil sektörü yeni pazarlara bu fuarlarla açıldı

Tekstil sektörüne yeni pazarlar kazandıran fuarlara, 50 binin üzerinde ziyaretçi bekleniyor.

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 131858

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.