davillo tekstil

Brillant markası, Mart ayı itibarı ile e-ticaret sitesini hayata geçirmiştir.


 

Brillant markası, Mart ayı itibarı ile e-ticaret sitesini hayata geçirmiştir. Sitenin hayata geçirilmesindeki amaç franchising mağazalarının yanında son tüketiciye direk ulaşmak ve tüketiciyi daha yakından tanımaktır.

Firma, özellikle yeni evlenecek gelin adaylarına ekran karşısında, yorulmadan ve taşıma derdi olmadan onlarca ürünü tek bir seferde taksitli olarak satın alma imkanı sunmaktadır. Kadınlar, bir bilgisayar ekranı karşısında çaylarını yudumlarken diğer yandan da ev tekstili alışverişlerinin büyük bir bölümünü bu site aracılığıyla yapabilecekler.

Diğer bir farklılık ise Brillant e-shop sayesinde perde alışverişinin de kolay hale getirilmiş olmasıdır. Kolaylıkla alınacak tek bir cam ölçüsü yardımıyla zevke ve tarza uygun stor perdeler evlerin camlarını süslemeye başladı bile.   

www.brillanteshop.com  kampanyalı ürün satışıyla da dikkatleri çekiyor. Çeyiz alışverişlerinin en başta gelen ürünü olan yatak örtüsünü çeyiz sandığının olmazsa olmazı Porselen Yemek Takımlarıyla birleştirdi.  Üstelik her bütçeye uygun cazip fiyatlarla.

  Sitede, ilerleyen zamanlarda özel günler için de hediyelik ürünler satılmaya başlanacaktır.

Haber Kaynak:

Gamze YENEL

Brillant Kurumsal Pazarlama Müdürü

0212- 689 26 00

Tüketici İletişim: (0212)- 444 4 663

www.perdesatanlar.com

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 861460

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->