davillo tekstil

TAÇ ERTEKS COLLECTION SUNUMU 1. GÜNÜ


Ankara’da bulunan ve uzun yıllar bu mesleği şu an ki konumu olan Erdoğan Atilla Tekstil adı ile güzel yerlere taşıyan Erdoğan Atilla Tekstil; sözünde durdu ve daha önce duyurusunu yapmış olduğu etkinliğinin birinci gününde müşterilerni  buluşturdu.

Haber: Emel BENLİ / Özel Haber / ANKARA

Ankara içinden ve civar illerden gelen yaklaşık seksen müşterisini,  sıcak bir atmosferde karşılayan ERTEKS, düzenlemiş olduğu kampanyalarını müşterilerine sundu. Ankara’nın ileri gelen toptancılarından olan  ERTEKS,  " TAÇ ERTEKS COLLECTION " adı ile 40 başlık ve 100 varyanttan oluşan bir birinden muhteşem bir kartela seti hazırlayarak müşterilerine görsel bir şölen yaşattı.

Erteks ailesini yanlız bırakmayan Taç’ın Pazarlama Direktörü Sayın Serdar ÇALIŞKAN, Collection Yöneticisi Sayın Fatih GÜMÜŞEL ve İç Anadolu Saha Ekibi Sayın İsmail ALYON’un da bulunduğu bu etkinlikte, tüm dostlarına teşekkür eden Erdoğan Atilla Tekstil’in Genel Koordinatörü Sayın Ozan ATİLLA, bu etkinliğin yarında ( 11.03. 2012 pazar günü ) devam edeceğini açıkladı. " bu etkinlikte bizi yanlız bırakmayan uzaktan yakından gelen tüm değerli müşterilerimize güzel bir gün yaşatmanın onuru içerisindeyiz " diyen Erteks Mağaza Müdürü Sayın Özgür DAĞAŞAN tüm müşterilerine teşekkürlerini sundu.

Müşterileri tarafından beyenilen bu kampanyanın elbette ki çeşitli hediyeride vardı. Umre seyahati, Tayland seyahati, LCD TV, IPhone 4, Notebook ve Wentto D5 cep telefonu gibi hediyelerle siz değerli müşterilerini karşılayan Erteks, böylelikle ilkbahar Yaz kolleksiyon sunumu ile değerli müşterilerine sezona merhaba dedi.

www.perdesaticilari.com özel haber

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 147639

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.