davillo tekstil

YUVA HOME BRİLLANT EXCLUSİVE İLE YENİLENDİ.

Ankara Demetevler’de  yıllardır hizmet veren Yuva Mefruşat adı altında sektörümüzde yıllarını vermiş Derya ve Hasan KARAKURT çiftti, Baydemirler Grubunun en yüksek markası olan EXCULUSİVE markası ile yenilendi.

Haber: Emel BENLİ / ANKARA & Bu haber Muteks Perde Sistemlerinin katkıları ile yapılmıştır.

Artık Perde ve Ev tekstilinde nihayi tüketici güvenilir bir marka, nezih bir mağaza istiyor. Bir Dünya markası olan Brillant’ı arkasına alan Sayın Hasan KARAKURT, böylesine nezih bir mağazayı Ankara Demetevler’de açarak müşterilerinin güveni bir kere daha üzerine çekti. Akıllı ve giriçimci iş adamımız Sayın KARAKURT, Brillant’ın titiz ve argeci çalışmalarından sonra son markası olan EXCLUSİVE markası ile bundan böyle mesleğinde bir doruk noktası yaşayacak.

Derya ve Hasan KARAKURT çiftinin bu güzel mağazayı yıllarca bu sektöre verdikleri emekten dolayı hak ettiklerini düşünüyor ve bütün güzel dilekleriimizin kendileri ile olamasını diliyoruz.

Mağazamız iki katlı olup  400m2 alana sahip dokuz personeli ile Ankara’da EXCLUSİVE’nin markasınım öncüsü olacaktır.

08. Şubat 2012 Çarşamba günü yapılan açılışta elbette ki KARAKURT ailesinin yanında olan ve onları yanlız bırakmayan Brillant Pazarlama ve Satış Direktörü Sayın Vural TOPUZ, Brillant Home Mağzacılık Direktörü Sayın Ömer SÖZMEN, Brillant Mağzacılık Ankara Müdürü Sayın Funda BURUCU, Ulusal Tekstil’in Yönetim Kurul Başkanı Sayın Kemal ULUSAL, Muteks Perde Sistemleri Yönetim Kurul Başkanı Sayın Murat TUNCER ve Ankara’nın seçkin perdecileride teşekkür eden Hasan Bey mutluluğu gözlerinden okunuyordu.

Türkiye’de yedincisi Ankara’da ise ilki gerçekleşen Brillant Home EXCLUSİVE mağazalarının devamını diliyor, Yuva Home Exclusive’ hayırlı işler temenni ediyoruz.

 

Derya & Hasan KARAKURT

Brillant Satış Kordinatörü Vural TOPUZ

Brillant Home Satış Direktöürü  Ömer SÖZMEN

Brillant Ankara Bölge Satış  Müdürü Funda BURUCU

 

 

 

YUVA HOME EXCLUSİVE

Adres: İvedik Caddesi No: 420 / A

Demetevler / Yenimahalle / ANKARA

Tel: 0312. 334 08 94

www.perdesaticilari.com özel haber

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 878908

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.