davillo tekstil

AHMET MERCAN TEKSTİL’İN MÜŞTERİLERİ DUBAİ’ DE


Ahmet Mercan Tekstil’de heyecan bitmiyor.

Haber: Emel BENLİ / KAYSERİ  & Özel Haber

Şok üstüne şok yaşatan Kayseri merkezli Ahmet Mercan Tekstil, bu seferde müşterilerine Dubai keyfi yaşattı. Ahmet Mercan Tekstili İç Anadolu’nun en büyük toptancılarından biriolarak tanıyor ve sık sık yapmış oldukları indirimli kampanyaları ile en önemliside müşterilerine göstermiş oldukları özen ve sayğı ile tanıyoruz. Sahibi Sayın Ahmet Mercan, işinin sonderece farkında ve ciddiyetinde güvenilir bir iş adamımızdır. 

Her yıl geleneksel hale getirdikleri kampanyaların ardından; müşterilerine  Dubai sözü veren Ahmet Mercan Tekstil müdüresi Sayın Fatma AKDAĞ hanımefendi eşliğinde  36 müşterisini 13- 16 Ocak 2012 tarihinde Dubai’ye götürdü. Fatma hanımdan aldığımız bilgi göre; 36 müşterinin başta Kayseri olmak üzere, Yozgat, Tokat, Sivas, Çorum ve Mersin’den geldikleri ve Dubai’de keyifli bir dört gün geçirdiklerini öğrendik. 

Ahmet Mercan Tekstili’nin etkinliklerine alışık olan değerli müşterileri  bu gezidende menmun dönmelerini belirtirken, Fatma AKDAĞ hanımefedi de kampanyaya katılan tüm müşterilerine teşekkürlerini bizim aracılığımız ile  dile getirdi.

www.perdesaticilari.com özel haber

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 892061

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->