davillo tekstil

Adana ‘daki tek Brillant Home Exclusive mağazası Casa Mia


Casa Mia’da “Exclusive Buluşma”

Brillant’ın Exclusive mağazası olarak hizmet veren Casa Mia, 700 metrekarelik iki katlı mağazasında mimar ve müteahhitlere özel “Exclusive Buluşma” düzenledi. İnşaat sektörünün önde gelen isimlerinin bir araya geldiği buluşmaya lirik dans gösterisi damgasını vurdu.
 

Adana ‘daki tek Brillant Home Exclusive mağazası Casa Mia, düzenlediği “Exclusive Buluşma” adlı kokteyl ile bölgenin ileri gelen sektör temsilcileriyle bir araya geldi. Özellikle müteahhit ve mimarların yoğun ilgi gösterdiği buluşmada, Brillant Bölge Satış Müdürü Cem Şay, Casa Mia’nın özel davetlisi olarak yer aldı. Buluşmaya özel olarak hazırlanan mağazada, konukları karşılayan kırmızı halı ve kırmızı saten perde dikkat çeken detaylar arasındaydı. Viyolonsel, keman ve yan flüt dinletisi eşliğinde sohbet eden konuklar, kokteylin ilerleyen saatlerinde mağazanın alt katında gerçekleştirilen lirik dans sürpriziyle oldukça keyifli dakikalar yaşadı.

Casa Mia’nın mağaza konsepti ile oldukça beğeni topladığını ve çok seçkin işlere imza attığını belirten firma sahibi Gönül Ayvaz, “Hayatında hep daha iyinin, daha özelin peşinde koştuğuna inandığımız mimar ve müteahhit dostlarımızı “Exclusive Buluşma” ile bir araya getirmek istedik. Sağ olsun dostlarımız bu güzel günde bizlerle birlikte olarak, Casa Mia ekibinin, heyecanını ve mutluluğunu paylaştı. Bugün yanımızda olan herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu. Gecenin sonunda misafirlere “Exclusive Buluşma” için özel olarak hazırlanan, kese, Casa Mia logolu peşkir ve karanfilli sabun seti hediye edildi.

www.perdesaticilari.com

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 942553

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.