davillo tekstil

DÜNYANIN EN BÜYÜK FUARI OLAN HEİMTEXTİL BAŞLADI.


Dünya’nın en büyük ev tekstili fuarı olan Heimtextil 2012’ye; 60 ülkeden 2 bin 600’ün üzerinde katılımcı firma ve 136 ülkeden yaklaşık 73 bin ziyaretçi bekleniyor. Her yıl Türkiye’den çok sayıda firmaya ev sahipliği yapan fuara, bu yıl 175’e yakın Türk firması katılıyor. Türkiye’den ayrıca 2 bin 500’ü aşkın profesyonelin Heimtextile Frankfurt’u ziyaret etmesi bekleniyor.

Türkiye’den 175’e yakın tekstil firmasının katılacağı dünyanın en büyük ev tekstili fuarı Heimtextile’ de Türk ev tekstili ürünlerinin sergileneceği ’Türk Evi’ açılacak. Almanya’nın Frankfurt kentinde 11-14 Ocak 2012 tarihleri arasında düzenlenecek fuardaki ’Türk Evi’nin hazırlık çalışmalarını bitirdi.

Türkiye’den katılan 175 firmanın, 46 sını Denizli’de bulunan firmalar oluşturuyor, ayrıca Belçikalı dizanyn ustası Mıchel MINNE, Bursalı ev tekstilcileriyle buluşacak.

DÜNYADA TRENDLERİ BELİRLEYEN FUAR

Mobilya kumaşlarından perdeye, nakış tasarımlarından termal baskılara, yastıktan yatak takımına, duvar kağıdından halıya, mutfaktan banyo tekstili ürünlerine kadar ev tekstilinin her yönünün yansıtıldığı Heimtextil Fuarı, her yıl olduğu gibi dünyada bir sonraki sezonun trendlerini belirleyecek.

www.perdesaticilari.com

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 309045

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.