davillo tekstil

Brillant Corner projesi başladı.

Baydemirler Tekstil, Brillant markasını 6 yıllık aradan sonra franchising sisteminin yanında seçkin mefruşat mağazalarıyla da işbirliği yaparak tüketici ile buluşturma kararı aldı. Bu bağlamda Brillant Corner sistemini geliştirdi. Proje 2012 yılının Ocak ayında hayata geçirilmiş olup lansman, düzenlenen bölgesel etkinliklerle tanıtılmaya başlamıştır.

Uzun yıllardır Brillant markasını satmayı isteyen ancak franchising sistemine dahil olamayan mefruşat mağazalarını sevindiren ve Brillant markasıyla buluşturan Brillant Corner projesi, İstanbul’da yapılan ilk lansman toplantısında katılımcı bayi adaylarından olumlu neticeler almıştır. İstanbul etkinliğinde iki gün boyunca yaklaşık 90 bayi ile olumlu görüşmeler yapılmıştır.

Brillant Corner sisteminde, koleksiyon ürünleri mağazada tanımlı bir alan içinde Brillant ‘ın perde modellerinin de birlikte sunumuyla tüketicinin beğenisi için sergilenmektedir. Yani Brillant Corner projesi, mağaza içinde yapılacak tanımlı alanlarda sergilenen kartelalıklar ve perde teşhiri ile konsept koleksiyon satışı yapan bir sistemdir. Bu sistemin amacı Brillant markasını daha fazla noktada tüketiciyle buluşturabilmektir.

Baydemirler Grubunun, seçkin mefruşat mağazalarına bu proje dahilindeki vaadi;

“Brillant koleksiyonları daha fazla pazar payı, daha fazla kazanç demektir “ olarak lanse edilmiştir.

Baydemirler Grubunun bu yeni proje dahilindeki ikinci hedefi 07 Şubat’ta Ankara Sheraton Otel’de düzenleyeceği yeni bayi adaylarının katılımıyla gerçekleşecek olan Brillant Corner Ankara Etkinliğidir. Ankara ve çevre illerden gelecek seçkin mağaza sahiplerinin katılımının olacağı toplantıya katılım talebi hızla büyümeye devam ediyor. İletişim ve detaylı bilgi için: 0212 – 689 26 00 nolu telefondan pazarlama bölümüyle irtibata geçebilirsiniz.

www.brillant.com

0212- 689 26 00

0530 – 280 62 86

 

Brillant Mağazacılık Satış ve Pazarlama Direktörü & Adnan METE

 

 

 

 

www.perdesatıcıları.com

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 907709

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.