davillo tekstil

AHMET MERCAN TEKSTİL ETKİNLİĞİ 3. GÜN

Ahmet Mercan Etkinliğinin üçüncü günüde Türkiye genelinden gelen müşteriler ile sıcacık bir atmosför kazanırken, indirimli ve kampanya dahilindeki ürünlerde müşterilerin yüzünü güldürdü.

Haber: Emel BENLİ / KAYSERİ Özel haber

Havanın karlı ve yağışlı olmasına rağmen Türkiye genelinden ilği ve alakanın çok olması, Ankara’dan da üç otobüs müşterinin gelmesi Ahmet Mercan Tekstil açısından oldukça sevindirici bir durum oldu. Gün boyu yapılan alış verişler sonrası daha önce sözü verilen beş adet ford connect marka araba sahiplerine teslim edilirken, bu gün ise yeni kampanyaya dahil yeni bir adet ford connect’in çekişi yapıldı. Adaletli bir şekilde yapılan çekilişte şanslı müşterimiz Ankara’dan Denizli Buldan Pazarı’nın sahibi Sayın Berat BAYLAR oldu.

Çeyizde ve Tülde ciddi indirimlerle müşterilerinin karşısına çıkan Ahmet Mercan Tekstil’in yönetim kurulu başkanı Sayın Ahmet MERCAN, duygu dolu samimiyetini ifade eden bir teşekkür konuşması yaptı. 2011 yılının bu son etkinliğinde müşterilerinin yeni yıllarını kutlayan Sayın MERCAN, 2012 yılın herkeze bol kazanç getirmesini diledi.

Bizde bu etkinliğin en yakın şahidi olarak sözü verilen araçların anahtar teslimini bizzat yakından görüntüledik. Sevinçleri gözlerinden okunan talihlilerimiz bundan sonrada Ahmet Mercan Tekstil’le çalışacaklarını belirtirken, günün sonunda menmun bir şekilde Kayseri’den ayrıldılar.

Bu haber sadece www.perdesaticilari.com ’da bulunmaktadır.

 

 

 www.perdesatıcıları.com özel haber

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 168146

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.