davillo tekstil

Brillife “FENOMEN KOLEKSİYONU” 2 Ocak 2012’de 384 mağazada


Brillife “FENOMEN  KOLEKSİYONU”

2 Ocak 2012’de

384 mağazada nihai tüketici ile buluşuyor!

 

Sektörel pazarda, değişen tüketici ve beğeni talepleri gözetilerek oluşturulan ürün gamları ile dikkat çeken Brillife; her yeni sezonda koleksiyonlarını daha da zenginleştiriyor ve seçenekleri arttırıyor.

Brillife Antalya etkinliğinde müşterilere sunulan ve her türlü beğeniye uygun içerikteki “Fenomen Koleksiyonu”, kalite alternatifleri ile anlaşma yapan bayilerin mağazalarında yerini almaya ve dolayısı ile daha çok kazandırmaya başlıyor.

2012 yılında ve Türkiye genelindeki 700 satış noktasına ulaşması hedeflenen “Fenomen Koleksiyonu”, yeni yılın ilk gününe 384 mağazada piyasaya giriş yapıyor.

70 başlıktan oluşan “Fenomen Koleksiyonu”nda; Serpme - lace  sakallı kordoneler, modern brodeler, lazer kesimli nakış çocuk ve salon grubu desenler, keten ve pamuğun - polyester ve şönilin harmanlanması ile oluşan jakar kesme kumaşlar, ferah, yapısal ve kare kare dokunmuş yüzeyler, ritmik desenler yer alıyor.

Sektörel açıdan 2012 modasının en yeni trend renklerine hakim pudra pembesi, krem ve toprak tonları, yeşile çalan turkuaz, tatlı biber kırmızısı, berrak mavi siyah ve beyazla bütünleşen renk ve eşsiz desenleri ile “Fenomen Koleksiyonu”; 2012 yılına damgasını vurmuş olacak.

“Fenomen Koleksiyonu”, bu farklı konsept kültürü ileTürkiye’de sektörün durağan ve rutin pazarına yeni bir ufuk açmış ve mağazalara da satış etkinliklerde yeni bir soluk ve heyecan getirmiş olacak!..

www.perdesaticilari.com

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 705514

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->