davillo tekstil

BrillantHome, BrillantHome Exclusive ve Brillant Store mağazalarında %40 indirimli. Kaçırmayın.


Brillant’ta beklenen indirim başladı. Perde Grubu tüm koleksiyonlarda hiçbir fiyat baremi olmadan, hiçbir koleksiyon ayırt etmeksizin tüm koleksiyonlar indirimde. Evini seven her kadının, 05 Aralık 2011 tarihinde başlayan kampanyadan, 05 Şubat 2012 tarihine kadar yararlanma imkanı bulunmaktadır.

Brillant, tüketiciye sunduğu bu dev indirimi ulusal TV kanallarında yayına giren reklam filmiyle de destekleyerek 15 kanalda reytingi yüksek kanallarda yayına başlamıştır. Bu kanallar;

ATV, Show TV, Kanal D,Fox TV, Kanal 24, Kanal 7, Flash TV, Beyaz TV, Cine 5, CNN Turk, HaberTurk, Kral TV, NTV, SKY Turk, TGRT Haber.

Brillant, tüketici lansmanında ;

Rüyalarınızı Süsleyen Brillant Perdeler şimdi fiyat limiti olmadan BrillantHome, BrillantHome Exclusive ve Brillant Store mağazalarında %40 indirimli. Kaçırmayın.

Sloganını kullanarak çok istediği Brillant perdesine kavuşan Brillant Kadınları için hazırlanan ev konseptleri içinde kurgulayarak reklam yaptı.

Aslında reklam filminin ana fikrinde Brillant facebook sayfasında düzenlenen bir yarışma fikir verdi. Yarışmada Brillant markalı perde almış olan kadınlar, perde alışverişi yaparken başlarına gelen ilginç olayları facebook sayfasında anlattılar ve yapılan açık oylama sonucu en çok oyu alan kişi yarışmayı kazanarak bir Brillant perdenin sahibi oldu.

Reklam filminde de Brillant markalı perdesine kavuşan kadınlar, çok istedikleri o perdelere indirim fırsatından yararlanarak kolayca sahip olduklarını anlatıyorlar.

Kaynak: Brillant

www.perdesatanlar.com

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 921952

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.