davillo tekstil

Brillife 2012 İlkbahar Yaz etkinliğinin Gala gecesinde yer yerinden oynadı


Değerli perdeciler, Brillife  2012 İlkbahar Yaz etkinliğinin Gala gecesinde yer yerinden oynadı deyim yerinde ise Brillifeciler Antalya’yı salladı.

Haber ve Röportajlar: Emel BENLİ / ANTALYA

Gala gecesinde sallanan Antalya’ya Türkiye’den ve yurt dışından katılan Brillife dostlarını sanatçımız Zinet SALİ, bir birinden güzel şarkı ve türküleri ile coşturdu. Gece boyunca yemek eşliğinde eğlenen meslektaşlarımız sahneyi bir an bile boş bırakmadılar.

Müşterilerine bir teşekkür konuşması yapan Sayın Erdoğan BAYDEMİR’de değerli dostlarını yalnız bırakmayarak, onların eğlencelerine eşlik etti.  Geceyi çoşkulu geçiren adeta bir deprem etkisi yaratarak, Antalya’yı sallayan Brillife’ çılar elbette ki  bu geceden elleri boş dönmediler.

Etkinlik organizasyonun içerisinde olan ve geceye renk veren elbetteki  Erdoğan Beyin ve çalışma arkadaşlarının değerli müşterilerine hediyeleri vardı.  5 Adet İP ad 2 - 5 Adet  İP hone 4 - 5 Adet LED TV ve 2 Adet Fıat Doblo Araç adaletli bir çekilişle sahiplerini buldu.  Fıat Doblo araç kazan Brillife talihlileri Sayın Lider BEKİR ve Sayın Yılmaz MÜTEVELLİ ve OĞULLARI’nı kazanmış oldukları araçlarını kazasız bir şekilde kullanmalarını diliyoruz.

Mütevazi ve babacan tavırları ile müşterilerinin sempatinisi toplayan Sayın BAYDEMİR, bir baba, bazen bir ağabeyi, bazende bir arkadaş gibi onlar benim ortaklarım dediği müşterilerine yakınlaşırken unutulmaması gereken bir şey vardı ki oda “ Erdoğan BAYDEMİR gibi iş adamlarının yer yüzüne çok nadir geleceğidir.” 

Her yıl gelenekselleşen Brillife etkinlikleri bu yılda Antalya Rixos Otel’de gerçekleşerek Brillifecileri 2012 yılına hazırladı.

Bu Haberi www.perdesaticilari.com farkı ile okuyorsunuz.

Bu görüntüler sadece www.perdesaticilari.com ’da bulunmaktadır.

Bu görüntüler sadece www.perdesaticilari.com  ’da bulunmaktadır.

 


 

 

Brillife Gala Gecesinin videolarını daha sonra videolar bölümümüzden izleyebilirsiniz.

 www.perdesaticilari.com

 

 

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 696705

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.