davillo tekstil

Brillife kongresinin 3. Günü.


Birillife kongresinin 3. Gününde de Brillife ortaklarını  yalnız bırakmayarak  onların yanlarında olduk.

Haber ve Röportajlar: Emel BENLİ / ANTALYA

Kışın güneşli günlerinden birini yaşayan Antalya güne Brillife’cilerin sesi ile uyanırken, onlara bereketli bir günün tüm nimetlerini sundu. Güzel bir kahvaltı ile güne merhaba diyen Brillife’cilerin  tavla turnuvası ve yılın en iyileri  ödül töreni  sahiblerini bulurken, koleksiyon sunumuna, müşteriye ilgi ve alakaya devam eden Brillife’nin bölge müdürleri “ Biz işimizi severek yapıyoruz, bundan dolayıda yorgunluk hissetmiyoruz “ diyerek işlerine olan aşklarını dile getirdiler.

Değerli konuklarına dop dolu bir gün geçirten Brillife sihirbaz Gökhan’ın akılalmaz gösterileri ile heceyanlı dakikalar yaşattı.

Kampanya çekiliş biletlerini teslim alarak çekiliş kutusunda biletleri toplayan Brillife  yaşatacağı gala gecesinde dağıtacağı hediye ve arabaların sahiblerini belirliyecek.

1700 davetlinin bulunduğu Brillife kongresinde biz Perde Satıcıları Haber Portalı’da Doğusundan Batısına, Kuzeyinden Güneyine mikrofon uzatarak onların kongre ilğili duygu ve düşüncelerini sizlere yansıtmaya çalıştık. Tek bir yürek tek bir düşünce vardı ortada. “ Brillife yaparsa en iyisini yapar “ bu cümleler bize değil Brillife dostlarına ait. Bizimde şaşırdığımız bir firmanın bu kadar çok bayisimi olur dediğimiz  Brillife  “ Büyüdükçe müşterilerine karşı tevazü içinde küçülen ve onlarla sinerji oluşturan bir dev olmayı başarmıştır.”  Yolunuza devam BRİLLİFE.

Bu Haberi www.perdesaticilari.com farkı ile okumaktasınız.

 Brillife 2012 İlkbahar - Yaz Etkinliği Röportajları

Bu görüntüler sadece www.perdesaticilari.com ’da bulunmaktadır.

Bu görüntüler sadece www.perdesaticilari.com ’da bulunmaktadır.

 

 

www.perdesaticilari.com

 

Antalya Etkinliği ile ilğili videoları Etkinlik sonu videolar bölümümüzden izleyebilirsiniz.

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 398558

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->