davillo tekstil

Eymes A.Ş. Brillife 2012 İlkbahar Yaz etkinliğin 2. gününden merhabalar değerli perdeciler.

Eymes A.Ş. Brillife 2012 İlkbahar Yaz etkinliğin 2. gününden merhabalar değerli perdeciler.

Haber ve Röportajlar: Emel BENLİ & ANTALYA

Antalya Beldibi RİXOS SUNGATE OTEL’de etkinliğin 2. Gününden sizlere başlıklar sunmak istiyoruz. Eviniz için en iyisini düşünen Brillife 9 Aralık  2011 Cuma günü de yapmış olduğu organizasyon ile siz değerli Brillife dostlarını ağırlamaktan onur duydu.

Güzel bir kahvaltını ardından Koleksiyon alanını gezen değerli müşteriler bir fuar havası yaşarken, kendilerine sunulan kampanyalardan oldukça memnun kaldılar. 2012 yılı için mağazalarına yeni ürünlerin bağlantılarını yapan Brillife’ciler,öğle yemeği sonrası ise seminer konuşmacısı öğretim görevlisi Sayın Dr. Zeki YÜKSEKBİLİGİ’nin içinde bulunduğumuz dönemin ticari anlayışı ve ekonomiye bakış açısı değerlendirme sunumu ile bilgilendirildiler.

Müşterileri ile sıcak temesta bulunan ve atmosfere samimiyeti ile renk katan Sayın Erdoğan BAYDEMİR ve çalışma arkadaşları, misafirlerini kurmuş oldukları bölge standlarında tek tek ağırladılar. Biz Perde Satıcıları Haber Portalı her zaman olduğu gibi söz verdiğimiz şekilde Perdeci ve Ev Tekstilcilerini yalnız bırakmayarak bu etkinlikde de onların nabızlarını  tuttuk. “ Brillife markası bize güven veriyor, bir marka ile çalışmak; heleki bu marka Brillife olduğu sürece bizler para kazanıyoruz, Brillife ürünlerinin satışı  tezgahtarlık istemiyor “ diyen perdeciler bu iş ortaklığından gayet menmun kalarak akşam yemeğine geçtiler.

Değişik illerden gelen misafiler, kaynaşarak bir dostluğun temelini atarken, yapmış oldukları tatilden de memnun bir şekilde akşam yemeği sonrası tavla turnuvası ile geceyi renklendirdiler.

Bu Haberi www.perdesaticilari.com farkı ile okuyorsunuz. 

Brillife 2012 İlkbahar - Yaz Etkinliği Röportajları

Bu görüntüler sadece www.perdesatıcıları.com ’da bulunmaktadır.

 

www.perdesaticilari.com

 

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 540898

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.