davillo tekstil

Briilife 2011 Perde ve Ev Tekstili Etkinliği.

Briilife 2011 Perde ve Ev Tekstili Etkinliği.

Kuruluşından buyana gücünü sizlerden alarak, sektörün gelişmi için tüm gücü ile çalışan, koleksiyon grublarında sizler için 750 ürün, havuz grubunda 500’e varan farklı ürünle toplamda 1250 ürün yelpazesinine ulaşan, yıllık 36.000.000 mt  mamül kumaş satışına ulaşarak dünya devlerini geride bırakan, yıllık 3.000.000 km yol yapan, Türkiye genelinde 3000 satış noktasına ulaşan Türkiye’nin en büyük 222. Şirketidir BRİLLİFE.

Şimdi gücünü paylaşmak için siz değerli Brillife dostlarını Antalya’da perde ve ev tekstili etkinliğinde ağırlamaktan onur duyar. Antalaya RİXOS SUNGATE OTEL’ de 8 Aralık 2011 tarihinde     ( bugün ) misafirlerini bir açılış konuşması ile karşılayan Sayın Erdoğan BAYDEMİR, Eymes A.Ş Satış Direktörü Barış TEKE, Brillife Ottima Pazarlama ve satış direktörü Sayın Muzaffer ŞEYHOĞLU Türkiye’nin tüm bölge ve illerinden gelen 1700 Brillife dostunu Antalya’da ağırladı.

Haber ve Röportajlar: Emel BENLİ / ANTALYA

Eymes A.Ş Satış Direktörü Sayın Barış TEKE yapmış olduğu konuşmasında, FENOMEN, ART-NOVA, LACE DANTELLA, LA MAİSON  gibi başlıklar adı altında toplanan 2012 ilkbahar yaz kreasyonu hakkında bilgiler verirken; Brillife Ottima pazarlama ve satış direktörü Sayın Muzaffer ŞEYHOĞLU’da ottima perde sistemleri hakkında değerli müşterilerini bilğilendirdi.

Tam bir fuar örneğini sergileyen bu etkinlikte  yeni ürünlerin tanıtımı için açılış kurdelasını kesen Sayın Erdoğan BAYDEMİR’in sizlere bir ortaklık teklifi var. “ Gelin Brillife ile gücünüze güç katın. Brillife’a  sizde ortak olun “ diyen BAYDEMİR Brillife dostlarını bugün itibari ile tam dörtgün boyunca Antalya RİXOS Otelde ağırlamaktan gurur duyar.

Biz perde satıcıları haber portalı’da bu etkinliğin içinde olup, dört gün boyunca bu etkinlikten siz değerli meslektaşlarımıza haberler sunacağız.

Bu Haberi www.perdesaticilari.com farkı ile okuyorsunuz

 

Brillife 2012 İlkbahar- Yaz Etkinliği Açılış Konuşması- 1

Bu görüntüler sadece www.perdesatıcıları.com ’da bulunmaktadır.

Brillife 2012 İlkbahar- Yaz Etkinliği Açılışı

Baydemirler Yönetim Kurul Başkanı, Erdoğan BAYDEMİR

Eymes A.Ş Satış Direktörü Sayın Barış TEKE

Brillife Ottima pazarlama ve satış direktörü Sayın Muzaffer ŞEYHOĞLU

 

 

www.perdesaticilari.com

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 91058

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.