davillo tekstil

PIRLANTA MEFRUŞAT & ŞÜKRİYE KARABEN / ANTALYA

Eğer farkınız ya da farlılığınız yoksa bulun, geliştirin ya da yaratın!

Farkınızın ne olduğunuda düşünmelisiniz, sunduğunuz ürün ve hizmetler, herkesin sunduklarıyla  aynı olursa, piyasada tek olabilmeniz olanıksızdır. Farkılıklarınız ve üstünlükleriniz hem satılabilir hemde pazarlanabilir olmalıdır; pazarlamanın temelide budur.

İşte bir farklılığı sizlere sunmak istiyoruz. Şükriye KARABEN farkını ve çalışma sitilini aynı zamanda Türk Ev Tekstiline katmış olduğu farklılığı sizlere sunmak istiyoruz.

Haber ve Röportaj: Emel BENLİ & Özel haber

İki çocuk annesi  Sayın Şükriye KARABEN, Türk Ev Tekstilcilerimizden biri olup Antalya’da  iki güzel mefruşat mağazası ile Antalya’lılara hizmet etmektedir. " Farkım farklılığı yaratmak " diyen Sayın KARABEN, genç, neşeli ve oldukça enerji dolu sepmatik tavırlara sahip olurken; tam bir işkolik aynı zamanda hayatın lezzetlerini yakalamayı seven ve hayata dair küçük lezzetlerden kendisine hayat felsefesi çizen başarılı bir iş kadınıdır. Bunların yanı sıra her ay düzenli olarak  çıkan Antalya FACE  ve DECOTİME dekorasyon dergilerinde dekorasyonlarla ilğili köşe yazarlığı yapmaktadır.

http://www.antalyaface.com.tr/hayat-cok-daha-fazlasini-hak-eder-11-kose-yazisi.html

Bu haberi www.perdesaticilari.com farkı ile okuyorsunuz.

Sahibi olduğu biri 425m2 diyeri ise 1000m2 olan ve Antalya’nın nezih semptlerinde bulunan Pırlanta Mefruşat adını taşıyan ve onbeş personeli ile Antalya’lılara hizmet veren bu iki güzel mağaza Aksesuar, Ev Tekstili, Perde ve mutfak ürünlerini bünyesinde bulundurmaktadır. Şükriye Hanıma ait olan bu mağazalar Şükriye Hanımın stilini yansıtarak farklılığını Antalya’lılara fark ettirmektedir. " Bir sahne düşünün, tüm müzik aletleri bir birinden farklı ama aynı müziği çalıyorlar " diyerek Ev Tekstilinin tamamının aynı dille konuştuğunu vurgulayan Sayın KARABEN eşim bana iş hayatımda çok destek veriyor, çalışma arkadaşlarımlada bir bütünüz, hiç kimse hiç bir zaman kendi başına bir hiçdir, benim başarım onların başarısıdır diyerek ekip ruhunun önemini vurguladı.

" Müşterilerim sözünü sevmiyorum onlar bizim misafirlerimizdir ve her zaman müşteriye bu gözle bakılmalıdır " diyen Şükriye Hanım bu mesleğe atılacak olan gençlerimizede tecrübelerine dayanarak sabırlı olmalarını ve akıllı davranmalarını önerdi. Bu meslek geleceğin mesleklerinden biri olacak diyerek düşüncelerini dile getiren Şükriye Hanım tüm atılımcı ve girişimci yeni nesil bayanlarımıza örnek teşkil edecek bu meslekte daha da yükselecektir.

 

  KARABEN: " Müşterilerimiz demiyoruz, misafirlerimiz diyoruz "

KARABEN:"  Müşterilerime farklı konseptler sunarak farkı yakalıyorum "

KARABEN: " Herkese teknik bilği anlatılmaz, yarardan çok zarar getirir "

www.perdesaticilari.com özel haber

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 75460

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.