davillo tekstil

Brillife Ottima Perde Sistemlerinin Tanıtımı

İlklere imza atmak, ilkleri yaşamak ve yaşatmak Baydemirler Grubun tarzı olmuş; bu tarzı yansıtmakta misyonları haline gelmiştir.

Haber ve Röportaj: Emel BENLİ & Özel haber / İSTANBUL

Gündemde kendilerinden oldukça söz ettiren Baydemirler Grubun bünyesine 2011 yılında giren Ottima Perde Sistemleri;  Baydemirler Grubun Beylikdüzü tesislerinde 3000m2 alan ve  110 çalışanın ellerinden çıkarak siz değerli müşterilerinin hizmetine sunulmaktadır.

Bu haberi www.perdesaticilari.com farkı ile okuyorsunuz.

 İstanbul Beylikdüzü’nde bulunan Baydemirler üretim tesislerinde, Ottima Perde Sistemleri satış direktörlüğünü yapan Sayın Muzaffer ŞEYHOĞLU, siz değerli müşterilerinin merak ettiği soruları biz perde satıcıları haber portalı aracılğı ile cevaplandırdı.

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesinden 1980 yılında mezun olan Sayın ŞEYHOĞLU, bu yıldan itibaren Sultanhamam’da başladığı meslek hayatına, 1996 yılından itibaren Baydemirler Grubuyla devam etmiştir. Baydemirler Grubunun çeşitli kademelerinde görev alan Muzaffer Bey, bu sektörde 30 yılını arkada bırakarak şuan Baydemirler Ottima Perde Sistemleri Satış Direktörlüğünü görevinde bulunmaktadır.

30 yıllık süreç içerisinde yurt içi ve yurt dışında tanıştığı ve çeşitli vesilelerle bir araya geldiği tüm müşterilerine kendilerinin vermiş olduğu güvenden dolayı teşekkür eden Muzaffer Bey, Sultanhamam Üniversitesinin halen çalışan bir öğrencisi olmaktan son derece mutluluk duymakta ve 30 yılın birikimini siz sevgili dostlarına sunmaktan gurulludur.


5500 çalışanı ile siz değerli müşterilerine hizmet veren Baydemirler, dördüncü kuşağa ürün satmanın hazzını yaşarken  2005 yılında girdikleri mağazacılık sistemi ile Brillant Store, Brillant Home ve Brilliferoom mağazaları adı altında  hizmetlerine  devam etmişlerdir. Bu mağazalarla birlikte perde sistemlerinede geçiş yapan Baydemirler, Brillife Ottima markası ile perde sistemlerinde de bir numara olmuştur.

" Patronumuz olan Sayın Erdoğan BAYDEMİR, her türlü imkanları bizlere sağlamıştır, belkide stor mağazacılığı da bizim ilklerimizden biri olabilir, beş ana katolokta topladığımız ottima stor ürünlerimizle müşterilerimizin hizmetinizdeyiz " diyen Muzaffer Bey ottima perde sistemleri katoloğunundan bilgiler verdi.

Beş ana katoloğun ana temasını oluşturan; düz stor grupları, blackout grupları, fantazi grupları içeren jakarlı gruplar, zebra koleksiyon ürünleri, blackout zebra ürünleri ve Baydemirler Grubun Türkiye’de ilk defa yapmış oldukları ’’ Embrodiery Koleksiyonu Katoloğu’’ ; güpürlü, brodeli, işlemeli tarzlarını kullanarak yapmış oldukları  çocuk odası, oturma odası, salon ve mutfak storlanmış perde modellerini ve bu ürünlerin daha geniş kapsamlı çalışmalarını 8 - 11 Aralık 2011 tarihinde Antalya’da yapılacak olan etkinlikle siz sevgili Brillife dostlarının beğenisine sunacaktır.


Bu amaçla 8- 11 Aralık 2011 tarihinde Antalya Rixos Sungate Otelinde yapılacak olan 2012 İlkbahar ve Yaz koleksiyon sunumuna siz değerli iş ortaklarını Sayın Erdoğan BAYDEMİR ve tüm ekibi misafir etmekten onur duyacaktır. 

.  

Brillife ottima satış direktörü, Muzaffer ŞEYHOĞLU

ŞEYHOĞLU: " perde sistemleride artık koleksiyon mantığı halini almıştır "

ŞEYHOĞLU: " Gelecek zamanlarda avm’ lerde işlek yerlerde sadece stor mağazalarını göreceksiniz "

www.perdesaticilari.com özel haber

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 762792

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.