davillo tekstil

Erdoğan BAYDEMİR ;“Brillife Antalya Etkinliği Önemli Bir Ticari Buluşmayı İfade Ediyor!”


  Erdoğan Baydemir:

“Brillife Antalya Etkinliği Önemli Bir Ticari Buluşmayı İfade Ediyor!”

 

Baydemirler Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Baydemir,

8-11 Aralık 2011 tarihleri arasında Kemer - Antalya Rixos-Sungate Hotel’de yapılacak olan, “Brillife “2012 Perde ve Ev Tekstili Etkinliği”ne ilişkin olarak şu bilgileri verdi:

 

“Değerli Brillife Dostları,

Geleneksel bir hale gelmiş olan yılsonu etkinliklerimizin birini daha,

8 - 11 Aralık 2011 tarihleri arasında ve Kemer / Antalya Rixos Sungate Hotel’de, Brillife Dostlarımız ile birlikte coşkuyla paylaşacağız.

Yurdumuzun hemen bütün şehirlerden bu etkinliğe gelecek olan binlerce değerli müşterilerimiz ile birlikte, bu kez çok farklı, birbirinden özel ve yepyeni ürün ve koleksiyonlar eşliğinde; yeni yılda sektörel pazara heyecan katacak bir etkinlik birlikteliğini yaşayacağız.

Temel olarak, piyasada mevcut rutin ürünlerden apayrı; 2012 yılının tüketici trendleri esas alınarak oluşturulmuş yeni Brillife ürün ve koleksiyonları, bu etkinliğin en dikkat çekici özelliğini teşkil edecek.

Gerek tasarım çalışmaları, gerek renk kombinasyonları ve gerekse özgün içerikleriyle Brillife ürünleri, 2012 yılında da müşterilerimizin mağaza ve satış yerlerindeki kazanç kapılarından biri olmaya ve yeni kazanç kapılarını da açmaya devam edecektir.

Bütün amaç ve hedefimiz, bu vesile müşterilerimizin daha çok kazanmaları ve bu marka eşliğinde nihai tüketici ile olan mevcut bağlarını daha da güçlendirmektir.

 

Unutmamak gerekir ki, artık günümüzde tüketiciler her açıdan çok bilinçli ve seçici bir durumda. Dolayısı ile sektörde pazarda bilinenlerden farklı ürün ve koleksiyonlar içeren Brillife markası; o nedenlerle büyük bir rağbet görüyor ve o nedenlerle piyasada çok önemli bir ismi ve güvenceyi teşkil ediyor.

 

Antalya etkinliğimiz, işte tüm bu düşüncelerin ortak paydasından bakıldığında, önemli bir ticari buluşmayı ve yeni yılda daha çok kazanmaya esas ve tercih edilir merkezi bir noktayı teşkil ediyor.

Bu nedenlerle tüm sektör mensuplarını, mükemmel ürün ve koleksiyonları yerinde izlemek ve bu vesile ile güzel bir hafta sonunu da birlikte geçirmek üzere, “Brillife Antalya Etkinliği”mize davet ediyorum.

Bu konuyla ilgili olarak, Türkiye genelindeki tüm Brillife bölge satış temsilcilerimiz, sektördeki değerli müşterilerimize bilgi ve hizmet vermeye hazırdır.

Bu vesile ile bütün değerli müşterilerimizin ve tüm sektör mensuplarımızın yeni yılını kutluyor; işlerinde başarılar ve bol kazançlar dileyerek; sağlık ve esenlikler temenni ediyorum.”

www.perdesatanlar.com

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 669117

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.