davillo tekstil

BRİLLİFE’DEN MUHTEŞEM AÇILIŞ


Değerli mefruşatçılar, Perde Satıcıları Haber portalı her zaman olduğu gibi siz sevgili meslektaşlarının yanında olmaya devam ediyor.

Haber: Emel BENLİ / Kayseri- Bu haber Muteks Perde Sistemleri’nin katkıları ile yapılmıştır.

23. EYLÜL 2011 Cuma günü Eymes A.Ş.’nin 8. Brillife Bölge Müdürlüğü Kayseri’de siz değerli müşterilerine hizmet için açıldı. Kayseri, civar il ve ilçelerden bir çok brillife bayisinin katıldığı Kayseri Bölge Müdürlüğü, Baydemirler Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Erdoğan BAYDEMİR’in ve Kayseri Ticaret Odası Başkanı Sayın Hasan Ali KİLCİ’in katılımı ile açılırken, Sayın BAYDEMİR’i yanlız bırakmayan Türkiye’nin önde gelen toptancılarından, Ahmet Mercan Tekstil’in Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ahmet MERCAN ve Mertaş Tekstil’in sahibi Sayın Hüseyin MERCAN’da kurdeleyi birlikte kesenler arasında idi. Kesilen kurbanın ardından yoğun bir ilği ile açılan Kayseri Bölge müdürlüğü, Kayseri ve civar illere lojistik açıdan fayda sağlayacağı gibi, brillife’nin her yerde olduğunu ; zaten büyük olan bu firmanın iyice büyüdüğü anlamına geliyor ki;  buda o bölge müşterisinin rahatlığı açısından önem teşkil etmektedir.

  Bu haberi www.perdesaticilari.com farkı ile okuyorsunuz

Sayın Erdoğan BAYDEMİR ile yaptığımız söyleşide " Kayseri’de ve civar illerde zaten bir müşteri porföyümüz vardı, bizim Kayseri’ye bölge müdürlüğü açmamızın sebebi bu bölgeye daha hızlı ve kaliteli hizmet vermektir. " diyen Erdoğan Bey, 2011 yılını çok iyi bitiriyoruz, 2012 yılından da beklentilerimiz çok büyük diyerek düşüncelerini belirtti.

Sayın BAYDEMİR, " hiç bir yerde açıklamadığım ve sadece Perde Satıcılarına açıklayacağım kongremize 8 ve 11 ARALIK 2011 tarihinde tüm dostlarımızı bekliyoruz, kimse bu tarihte hiç bir yere randevu vermesin, Antalya kongremize tüm dostlarımızı bekliyoruz " . diyerek cümlelerini dile getirdi.

Özel hayatından da merak ettiğiniz soruları sadece biz Perde Satıcılarına açıklayan BAYDEMİR, siz değerli müşterilerine hayırlı işler ve bol kazançlar diledi.

Kayseri bölge müdürlüğünün bundan böyle, müdürlüğünü yapacak olan Sayın Can Adil ESEN’ise  10 yıldır Baydemirler Grubunun bünyesinde bulunmaktan gururduyduğunu ve bundan sonrada BAYDEMİR’ler grubunu en iyi şekilde temsil edeceğini belirrti.

Biz perde satıcıları haber portalını Kayseri 8. bölge müdürlüğünün açılışına davet eden Sayın Erdoğan BAYDEMİR’e, teşekkür eder, brillife bölge müdürlüğünün hayırlı olmasını dileriz.

 

 

Not: Açılışla ilğili diğer videoları videolar bölümümüzden izleyebilirsiniz.

 

 

Baydemirler Yönetim Kurul Başkanı Erdoğan BAYDEMİR

Eymes A.Ş.  Satış Direktörü, Barış TEKE

Brillife Kayseri Bölge Müdürü, Can Adil ESEN

Brillife Kayseri Bölge Müdürlüğü

Adres: Cumhuriyet Mah. Mustafa Kemalpaşa Bulvarı No: 253 - A ( sivas - malatya çevre yolu tekzen yapı market karşısı ) 

Kocasinan & KAYSERİ

Tel: 0352. 240 10 61-62

Fax: 0352. 240 26 00

Gsm: 0532. 688 91 37

www.perdesatıcıları.com

 

 

 

Bu haberi sadece www.perdesatıcıları.com farkı ile okuyorsunuz.

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 627935

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.