davillo tekstil

BrillantHome Exclusive Mağazaları hızla çoğalmaya devam ediyor.

 

Yarım asırlık deneyimini, yenilikçi bir anlayışla birleştirerek sektöründe öncü bir kuruluş olmayı başaran  Brillant, markasını BrillantHome Exclusive Mağazalarıyla en üst konuma taşıyor. Ürün çeşidiyle bütün ihtiyaçları karşılayabilecek, uygun fiyatları ile şaşırtacak, kalitesiyle hayran bırakacak, satış sonrası hizmetleriyle sizi memnun bırakacak BrillantHome Exclusive Mağazaları hızla çoğalmaya devam ediyor.

 

Perde ev tekstili sektörünün tartışmasız en kaliteli markası, Brillant Adana’daki   ilk Exclusive Mağazasının  kapılarını Brillant tutkunları için açtı.

 

Türkiye’nin en büyük Brillant Exclusive Mağazası  Casa Mia  700 metrekarelik 2 katlı  mağazasında, uzman bir ekip  ve yılların tecrübesi ile perdeden, ev tekstiline, aksesuardan  duvar kağıdına kadar  evinizi mükemmelleştirecek bütün hizmetleri;  ürünlerin  tarz, renk uyumu, aksesuarların birbirine uygunluğu ve perdenin diğer materyallerle birlikte kullanımından  ortaya çıkan sonucu  profesyonel bir şekilde sizlere  sunuyor.

 

Güler yüzlü servis anlayışını benimseyen 9 kişilik ekibi ile Casa Mia  mağazası, kurumsal çalışmalara da imza atarak, sadece ev mükemmelleştirmekle kalmıyor, otel ve hastane gibi büyük yapılara da hizmet vererek şık ve konforlu alanlar yaratıyor. Adana’da bu konsept mağazaya uğramadan alışveriş yapmayın.

 

Haber Kaynak: Brillant Kurumsal İletişim.

www.perdesatıcıları.com

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 627233

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.