davillo tekstil

PREMİER İÇ ANADOLU BAYİSİNDEN 2. YIL İFTARI


Ankara’nın seçkin perde toptancılarından biri olan Evteks perde’nin sahibi Sayın Yalçın YILMAZ, geçen yıl olduğu gibi bu yılda değerli bayilerini güzel bir iftar yemeği ile buluşturdu.

Haber: Emel BENLİ / Özel haber

Sayğın ve seçkin kişiliği ile perde toptancılığında Ankara’nın aranılan toptancılarından olan Sayın Yalçın YILMAZ, Ankara’nın nezih restorantlarından biri olan Ankara evinde  bu yıl ikincisini düzenlediği iftar yemeğinde 150 bayisini ağırladı.

Bu yıl Premier’in İç Anadolu bayiliğini alan Evteks perde Premier’in CARMEN serisi ile müşterilerine hizmet vermektedir.  70 başlıktan oluşan CARMEN seti gündemede olan Kordeneli, Sakallı, Markuzet pullu, Greyk, Sedefli, Brode çeşitleri ve fonluk çeşitleri ile tüm müşterileri tarafından beğenilmiştir. Yapmış olduğu kesim ile parekendecilere tam destek veren Evteks Perde, müşterilerine böylelikle hizmetin en iyisini sunmaktadır.

Sayın YILMAZ’ı yanlız bırakmayan Premir’in genel müdürü Ender Bey ve İç Anadolu bölge sorumlusu Tamer Beyininde katıldıkları iftar yemeği, perakendeci dostları eşliğinde yenilirken  bir daha ki yemekte buluşmak dilekleri ile sonlandı.

Misafirleri ile tek tek ilğilenen Evteks perde’nin sahibi Yalçın Bey tüm bayilerine teşekkür ederek hayırlı işler diledi.

 

www.perdesatıcıları.com özel haber

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 770556

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.