davillo tekstil

AHMET MERCAN TEKSTİL KAMPANYASI BAŞLIYOR.


Perde ve Ev tekstilinin Türkiye’de sayılı ana toptancılarından olan Kayseri merkezli Ahmet Mercan Tekstil yeni bir kampanyayla daha karşınızda.

Haber: Emel BENLİ / Özel haber

7- 8 Mayıs 2011 tarihlerinde yeni bir kampanyayla yaz sezonuna merhaba diyecek olan Ahmet Mercan Tekstil; Tüm Türkiye çapında ki bayilerini ve müşterilerini Kayseri’de topluyor.

İçanadolu’nun güzel şehirlerinden biri olan Kayseri, değerli mefruşatçılarımıza ev sahipliği yapacak ve iki gün boyunca tarih kokan bu şehir misafirlerini ağırlayacaktır.

Ahmet Mercan Tekstil’in sahibi Sayın Ahmet MERCAN, şehir dışından gelen misafirlerini konforlu bir otelde dinlendirek Ahmet Mercan Tekstil’in bünyesinde süprizlerle dolu iki güzel gün geçirtecektir.   Yapmış olduğu kampanyalar ve indirimlerle en önemliside ticari ahlakını en iyi şekilde koruyarak gündemde kalan genç iş adamımız Sayın MERCAN, yaz sezonu kampanyasında değerli müşterilerine düzenleyecekleri çekilişle bir Ford Connect hediye edecektir. " Bitmedi devamı var"  diyen toptancımız, vereceği hediyelerle gün boyu açık büfe, koytey servisi ve öğlen yemeği ile misafirlerini iki gün boyunca ağırlamaktan onur duyacaktır.

Kampanyayla ilğili haber ve videoları perde satıcıları haber portalından takip edebilirsiniz.

www.perdesaticilari.com özel haber

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 472290

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


--> om/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })(); -->