davillo tekstil

Diyadin & Rıza Bişkin kardeşler

Sevginin, dostluğun, kardeşliğin doruk noktasında yaşandığı barış şehri Diyarbakır’dan selamlar var.

Haber: Emel BENLİ / Bu haber Muteks perde sistemlerinin katkıları ile yapılmıştır.

Ortadoğu ev tekstil fuarı için gittiğimiz Diyarbakır’dan sevgiler, getirdik sizlere değerli perdeciler. Emin Tekstil’inden sevgiler getirdik, Diyarbakır’ın gerçek yüzünü, misafire verilen önemi kavrayarak geldik Ankara’ya. 1995 yılında manifatura ile çıktıkları bu yola ; şu anda Diyarbakır’ın en işlek caddelerinden birinde 2 mağazası bulunan BİŞKİN ailesi, biz perde satıcıları haber portalına kapılarını sonuna kadar açtılar. Aslında bir haberciye değil açılan bu kapılar ; tüm zincirleri kırmak adına kardeşce yaşanılabilecek bir Türkiye’ye. Emin Tekstil’in sahipleri Sayın Diyadin BİŞKİN ve Rıza BİŞKİN, Diyarbakır’ı . " Diyarbakır doğasıyla, sımsıcak insanıyla bir başka şehir. "  diyerek özetlediler. Bizde misafir olduğumuz Emin tekstili siz değerli meslektaşlarına şöyle özetlemek istiyoruz.

Bu haberi sadece www.perdesatıcıları.com farkı ile okuyorsunuz.

Emin Tekstil, 3 kattan oluşan içerisinde Zuccaciye, Halı, Perde, Çeyiz, Küçük elektirikli ev aletleri, Döşemelik kumaş, Bebek beşikleri, Bebek Aksesuarları ve bir evin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek kalite ve güzelliğe sahip, tüm ürünlerinde kaliteli markalarla çalışan bir firmamızdır. Zuccaciye ve Elektirikli ev aletlerinin sorumlusu Sayın Aydın ŞİMŞEK " sattığımız tüm ürünlerin garantisini vererek çalışıyoruz " diyerek ürünlerinin arkalarında durabildiklerini ifade ederken Diyarbakır halkına kaliteyi satmanın, onlara verdikleri önemin farkındalardı. Dikimi ve montajı kendilerine ait olan perde bölümünün özellikle üzerinde durarak Diyarbakır halkınında bir Ankara’lı bir İstanbul’u gibi perdeye önem verdiklerini belirtiler.

Bir Diyarbakır’lı olarak Güneydoğu Anadolu bölgesinden   Ortadoğuya açılan ; kendileri açısından bir şans olarak gördükleri bu pencereye sevindiklerini belirten Diyadin ve Rıza BİŞKİN kardeşler, Diyarbakır Ev Tekstil fuarının şehirlerine katkılarının önemli olduğunu belirtiler.

Bu güzel aileye başarılar dilerken, tüm güzelliklerin onlarla olmasını temenni ediyoruz.

Diyadin & Rıza BİŞKİN

Aydın ŞİMŞEK

Adres: Emin Tekstil

5 NİSAN MAH. SAKARYA CAD. NO:75 / Bağlar & DİYARBAKIR

Tel: 0.412-234 16 69

www.perdesatanlar.com özel haber

 

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 441324

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.