davillo tekstil

Mesa Perde & Çayyolu / ANKARA


Alınterini emeğe çevirmenin, bu emeğin başarısını kaliteyle özleştirmenin meyvesini Mesa Perde Ümitköy’de 2. mağazasını açarak taçlandırdı.

Haber: Emel BENLİ & Bu haber Perdesen Davillo’nun katkıları ile yapılmıştır.

Fotoğraflar: Yaşar ÇOLAK

Ankara’nın eski perdecilerinden olan Mesa Perdenin sahibleri Sayın Nurettin KOCA ve Sayın Mehmet KOCA, Ankara Ümitköy’de tasarladıkları 2. mağazalarını açtılar. Açılışını Yenimahalle Belediye Başkanı Sayın Fethi YAŞAR ve değerli dostları yaparken biz perde satıcıları haber portalıda onları yanlız bırakmadık.

Görkemli bir açılışla hizmete sundukları mağazalarında onları yanlız bırakmayan Ankara’lı perdeciler ve değerli müşterileri mağazanın yeni komseptini beyenirken, güzel dileklerde bulundular. Ankara Ticaret Odası 38. mefruşatçılar komitesinin üyesi olan Sayın Nurettin KOCA " Açılışta bizi yanlız bırakmayan Yenimahalle Belediye Başkanımız Sayın Fethi YAŞAR’a, değerli meslektaşlarımıza ve tüm dostlarımıza teşekkür ediyor mağazamızın Ümitköy’lülere hayırlı olmasını diliyorum " dedi.

Misafirleri ile yakından ilğilenen Mehmet Bey’in ise mutluluğu görülmeye değerken " 16 yıldır Ümitköy ve Çayyolu halkına hizmet veriyoruz, çevre halkını çok iyi tanıyor ve hizmette sınır tanımıyoruz " diyerek işine olan aşkını dile getirdi.

Onları yanlız bırakmayan eşleri ve çocukları geleceğe ümitle bakmanın ve iyi şeyleri başarmanın duygularını sevgili misafirlerine yansıttılar.

Röportajımız sırasında " Bu mesleğe giren bir daha bu meslekten ayrılamaz, adeta bu meslek bir hastalıktır, kumaşa dokunmanın ve kokusunu hissetmenin duygusu bir başkadır, Peygamberimizin mesleği olan bu iş aynı zamanda benimde mesleğimdir " diyen Sayın Yenimahalle Belediye Başkanımız Sayın Fethi YAŞAR duygularını böyle dile getirdi.

Dualarla ve iyi niyetlerle açılan bu mağaza diliyoruz ki Ankara halkına hayırlı olur, sahibleri Nurettin ve Mehmet KOCA’ya bol kazanç getirir.

Not: Mesa perde’nin açılış videoları ve röportajlarını videolar bölümümde izleyebilirsiniz.

Mehmet ve Nurettin KOCA

Yenimahalle Belediye Başkanı, Fethi YAŞAR

Adres: Mesa Perde

8. Cadde No: 41- Ümitköy & Çankaya / ANKARA

Tel: 0.312. 236 11 52-  236 11 62

www.perdesatanlar.com özel haber

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 906826

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


--> om/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })(); -->