davillo tekstil

Ortadoğu Ev Tekstil Fuarı- Diyarbakır


Ortadoğu Ev Tekstili Fuarının Güneydoğuanadolu’nun güzel illerinden olan Diyarbakır’da bu yıl ilki gerçekleştirildi.

Haber: Emel BENLİ &  Bu haber Muteks perde sistemleri’nin katkıları ile yapılmıştır.

Fuarda Ankara, İstanbul, Bursa, İzmir, Denizli,  Kayseri, Gaziantep ve Malatya gibi önemli şehirlerden katılımcı olarak bulunan firmalar yerini alırken; Diyarbakır başta olmak üzere komşu illerden de bu fuarı yüzlerce kişi ziyaret etti.

İlk günü olmasına rağmen büyük ilği gören fuarda TESİAD Başkanı Sayın, Yaşar KÜÇÜKÇALIK, Ortadoğu Ev Tekstili fuarının önemi anlatırken, Diyarbakır valisi Sayın, Mustafa TOPRAK, katılımcılara ve ziyaretçilere bir teşekkür konuşması yaptı. Ortadoğu’ya bir köprü olan bu fuarla Diyarbakır’lılar ve Türkiye geneli katılımcılar ev tekstilinin geldiği son noktayı koymuş oldular.  

Fuarın açılışından sonra Diyarbakır valisi Sayın Mustafa TOPRAK, TESİAD başkanı Sayın Yaşar KÜÇÜKÇALIK ve yönetim kurulu üyeleri, katılımcıları tek tek gezerek hayırlı olsun dileklerinde bulundular. Diyarbakır valisi Sayın TOPRAK, Ankara’dan katılan Muteks perde sistemleri standına gelerek biz perde satıcıları haber portalına, özel röportaj vermiştir. Bu röportajında; Diyarbakır fuarının önemi üzerinde durmuş ve Diyarbakır’ın kalkınmasında fuarın önemli rol aldığını belirtmiştir. " İşte Diyarbakır’ın gerçek yüzü  budur " diyen valimize ve bu organizasyonda emeği geçenlere teşekkür ediyor ve fuarla ilğili haberleri siz değerli takipcilerimize 4 gün boyunca yansıtmaya çalışacağız.

Not: Fuarla ilğili video ve röportajları fuar sonu videolar bölümünden izleyebilirsiniz.

Tedsiad Başkanı Sayın, Yaşar KÜÇÜKÇALIK

Diyarbakır Valisi Sayın, Mustafa TOPRAK

www.perdesaticilari.com fuar özel haber

Not: Fuarla ilğili video ve röportajları fuar sonu videolar bölümünden izleyebilirsiniz.

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 34525

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.