davillo tekstil

Okan KAVŞUK Beyefendi ile Söyleşi

 “ Biz pazarlamacılar evimizde misafiriz.” Diyen komet brode’nin pazarlama Bölge Müdürlerinden sayın Okan KAVŞUK konuğumuzdu.
 

Haber: Emel BENLİ / Özel haber

Kameraman: Mucibullah DEGER

Fotoğraflar: Yaşar ÇOLAK

 KONUMUZ PAZARLAMA 
            Bir pazarlamacının çalışma şartlarını ve aile hayatını sizler için sayın Okan KAVŞUK beyefendiye sorduk. Aldığımız cevaplar sayın KAVŞUK’un işinde ne kadar profesyonel olduğunu ortaya koyan türdendir. “Her meslekte olduğu gibi bu mesleğinde zorluk ve kolaylıkları var, güçlü bir firma pazarlamacısının arkasında durmalı, firmanın ünvanı bir pazarlamacının işini kolaylaştırır ve o firmayı daha güzel yerlere pazarlamacılar getirir.” Diyen sayın Okan KAVŞUK oldukça yetenekli ve başarılı bir firma temsilcisidir. Sempatik tavır ve konuşmaları kendisine işinde her zaman artı sağlamış ve bugün gerçekten ürününe güvendiği KOMET BRODE’yi temsil etmekten oldukça gurur duymuştur. Evli ve iki çocuk babası olan Okan bey Türkiye’yi baştan sona gezerek Türk insanını mesleğinin katkılarıyla yakından tanımış ve gerektiğinde kendisini müşterisinin yerine koyarak onlarla empati kurmuştur. Kendisine bu konuda oldukça güvenen firmasına puan kazandırmıştır. Pazarlamacılığın özveri istediğini belirten değerli pazarlamacımız seyahatleri sonrasında evine geldiği zamanlar evinde bir misafir havasının estiğini belitmiş ve çocuklarını çok özlediğini dile getirmiştir.
            Halkla ilişkilerin iyi olması kadar sattığınız ürününde kalitesinden emin olmanız gerekir diyen sayın KAVŞUK bu mesleğe atılmak isteyen yeni nesile de tavsiye etmiş ve onlara başarılar dilemiştir. Kendine güveni ve pozitif enerjisi güçlü olan KOMET BRODE Pazarlama Bölge Müdürü Sayın Okan KAVŞUK’a görevinde başarılar diliyor, KOMET BRODE gibi bir firma ile çalışmasından dolayı kendisini şanslı görüyor ve kutluyoruz.

 

OKAN KAVŞUK

 Evli ve iki çocuk babası olan Okan bey Türkiye’yi baştan sona gezerek

Türk insanını mesleğinin katkılarıyla yakından tanımış ve gerektiğinde kendisini müşterisinin yerine koyarak onlarla empati kurmuştur.

www.perdesaticilari.com özel haber

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 920721

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.