davillo tekstil

Tüyap Fuarcılığın düzenleyeceği, Tüyap Diyarbakır Fuarı.


        Sayın üyelerimiz, değerli Meslektaşlarımız,

        Derneğimiz, Ev Tekstili sektörünün Orta Doğu’daki gücünü daha da arttıracağı, üyelerimizin yeni pazarlar ve yeni müşteriler edinmesinde yararlı olabileceği düşüncesi ile uzunca bir süredir, söz konusu pazarda tanıtımımızı
güçlendirme arayışı içinde idi. Bu bağlamda yapılan çalışmalar sonrasında, Diyarbakır da yapılacak olan bir fuarın bu amaca hizmet edebilecek doğru bir adım olduğuna düşüncesiyle, 6-9 Nisan 2011 tarihleri arasında TÜYAP Fuarcılığın düzenleyeceği, Tüyap Diyarbakır Fuar ve Kongre Merkezi’nde Ortadoğu Ev Tekstili Fuarı organizasyonuna karar verilmiştir.

Bölgedeki gücümüze güç katacağına inandığımız bu organizasyon, Bağdat, Erbil, Şam ve Tahran gibi güçlü müşterilerin yer aldığı, İran, Irak, Suriye gibi sektörün önemli pazarlarına hitap edeceği gibi,  Doğu ve Güneydoğu Anadolu pazarına da canlılık kazandıracak olan bir sosyal etkinlik girişimine de öncülük edecektir.

Orta Doğu Ev Tekstili fuarının katılım şartları pratikleştirilmiş, tüm katılımcıların hazır stantla katılımlarını sağlayacak bir düzenleme yapılmıştır. Katılımcılarımız sadece kartelalarını ya da mal örneklerini alarak standını çok kısa sürede hazırlayabilecek ve hazır müşteri ile karşı karşıya gelerek siparişlerini alacaktır.
Fuarın özel bir organizasyon olabilmesi düşüncesi ile fiyatlarda düşük tutulmuş ( m² = 130 TL ) ve katılımcılarımızın uygun bir maliyetle iştiraki hedeflenmiştir.

Örneğin 50 m² bir stantla katılım gerçekleştirmek isteyen bir meslektaşımız
50 m² x 130 TL = 6500 TL ödeyerek,
3 masa, 12 sandalyeli hazır konstrüksiyonlu stantla, ürünlerini sergileme olanağına sahip olacaktır.


Katılım konusunda istekli olan ve bilgi almak isteyen değerli üyelerimizin, TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş’den aşağıda isimleri belirtilen yetkilileri ile temas kurmalarını rica ederiz.

Saygılarımızla,


PROJE İLETİŞİM :
Gülbin BOZKURT
Proje Grup Başkanı
Tel: 0 212 867 11 53 

Kaynak: tedsiad

www.perdesatanlar.com   

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 531481

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.