davillo tekstil

TAÇ Collection İlkbahar - Yaz 2011 Toplantısı


İŞTE TAÇ          

           ZORLU HOLDİNG bünyesine bağlı TAÇ Grubun bu yıl 16.sını düzenlemiş olduğu "TAÇ COLLECTİON İlkbahar - Yaz 2011 Toplantısı" İstanbul Green Park Pendik Otelde yapıldı.

           6 Ocak 2011 tarihinde Türkiye’nin dört bir yanından gelen TAÇ Evi ve TAÇ Collection bayiileri sabahın erken saatlerinde otele giriş yaptılar. Öğle yemeğine kadar dinlenen TAÇ dostları yemeğin ardından 14:00’de 2011 İlkbahar - Yaz Collection hakkında bilgilendirildiler. TAÇ pazarlama müdürü Sn. Erkmen ONBULAK’ın sunduğu bilgiler doğrultusunda; hazırlamış oldukları kartela setinde, 104 desen 501 varyant bulunmaktadır. Ürünlerin engeç 15 Mart 2011’e kadar TAÇ müşterilerine ulaştırılacağı verilen bilgiler arasındaydı. Bu kampanyaya katılan bayilerin 07 Ocak - 09 Ocak 2011’de Ukrayna gezisine götürüleceği, dileğen müşterilerin ise Mart ayı içerisinde Umre ziyaretine götürüleceği belirtildi.

            Sayın ONBULAK, "2011 yılı içinde yeni konsept mağazaları hazırladık TAÇ ile işbirliği yapan tüm bayiilerimize teşekkür ediyorum, bayiimiz olmak isteyen birçok talep var; bu durumda bizi çok mutlu ediyor." diyerek duygularını TAÇ dostlarına belirtti ürünlerini seçen TAÇ bayiileri "Collection’u çok güzel bulduklarını belirterek" saat 20:00’de yenilen Gala yemeğinde sanatçımız " Coşkun SABAH " şarkıları ile eğlendiler. Böylelikle TAÇ dostları güzel bir günü sonlandırmış oldular.

Bu haber : YAZICIOĞLU TEKSTİL’İN katkılarıyla yapılmıştır.     

 Haber: Emel BENLİ / Özel Haber

Kameraman - Fotoğraflar : Yaşar ÇOLAK 

TAÇ Toplantısının Diğer videolarını Sitemizin Videolar bölümünden izleyebilirsiniz.

 

Erkmen ONBULAK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

www.perdesaticilari.com özel haber

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 510518

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.