davillo tekstil

Japon paneller.


          Gaziantep’te bulunan ve 11 yıl boyunca ip perde de duayen ünvanını alan "PERDE DÜNYASI"nın sahiplerinden Sayın Murat KESER değerli müşterilerine bayram ziyaretinde bulundu.

 Haber: Emel BENLİ / Özel Haber

Kameraman: Mucibullah DEGER

Yurtiçinde olduğu kadar yurtdışında da duayenliklerini ispatlayan bu firma tescilli ip perde ürünleriyle müşterilerinin gönlünde taht kurmayı başarmıştır. Ortağı Sayın Mahmut UYGUN ile gönül birliği yapan ve çıktıkları bu yolda çift adımlarla ilerleyen Murat bey’i, bu kadar güzel ürünlerin altına imza atmalarından dolayı kutluyoruz. Lojistik bakımdan müşterilerine en hızlı ve kutu içerisinde ambalajlı ürünleri sorunsuz bir şekilde ulaştıran Perde Dünyası, tasarım esnasında da en kaliteli ipliği dans ettiren ve Türkiye çapında ip perde de aranılan firma olmayı başarmıştır. Gaziantep’te toplam 14 kişi ile özel tasarımlara yer veren ve hiçbir yerde bu tasarımları göremeyeceğiniz 1000 ’e yakın modellerinin içinde bulunduğu, müşterilerine özel DVD ile hizmet veren, teknolojiyi ev tekstilinde hayata geçiren bir firmadır "Perde Düyası".

          Türkiye genelinde bayilik sistemi ile çalışan ve aynı zamanda birebir parekende müşterisine hizmetin en iyisini sunan bu güzel firmamız, ip perde de klasik ve modern tasarımları hayata geçirmiştir. Genç iş adamımız Murat bey, Ankara gezisinde değerli müşterilerine "yenilikleri sunmaya devam edeceğiz, bu yenilikler iplik kalitesinden ödün vermeyecek şekilde olacaktır." diyerek başarısının birkez daha altını çizdi. Perde Dünyasının tasarımlarını siz değerli perdecilerimize gösterirken; bir çok özelliği bir arada taşıyan bu modellerin birkez daha tescilli olduğunu belirtiyor ve Perde Dünyasına başarılarının devamını diliyoruz.

MURAT KESER

VARAK BASKILI YATAK ÖRTÜSÜ

ZAVAROSKİ TAŞLI JAPON PANEL (Her eve özel ölçü ve tasarımlarla)

MEKANİZMALI İP PERDE ve KÜRK ve DERİ İLE KOMBİNE EDİLMİŞ JAPON PANELLER

KLASİK DRAPE İP PERDE

DERİ ve KÜRK JAPON PANELİ

ZAVAROSKİ TAŞLI DERİ VE KÜRK İLE KOMBİNELİ JAPON PANELLER

DERİ VE KÜRK İLE KOMBİNELİ JAPON PANELLER

İPLİ ÇAP PERDE

FARBALI VARAK BASKILI DRAPE İP PERDE

ŞELALE DRAPE İP PERDE

FLOK BASKILI İP PERDE

İPLİ VARAK BASKILI JAPON PERDE (Panel etek uçarının ip oluşu bu perdenin en belirgin özelliklerinden biridir)

FLOK BASKILI DRAPE İP PERDE

VARAK BASKILI DRAPE İP PERDE

www.perdesatıcıları.com özel haber

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 767289

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


--> om/ga.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0]; s.parentNode.insertBefore(ga, s); })(); -->