davillo tekstil

ESE TİCARET- KIBRIS

İdealerinin peşinden koşan, yenilikçiliğe açık olan bir firmayı sizlere tanıtmak istiyoruz.

Haber: Emel BENLİ

K. K. T. C’ intinin Gazimağusa ilinde bulunan Ese Ticaret Ltd, Kıbrıs’lıların bildiği Erkayalar ismi ile hizmet veren 4 kattan oluşan, toplam 3000 m2 alana sahip olan bu şık mağazanın sahibi Sayın Erbil ERKAYA’dır.

Bünyesinde perde, halı, döşemelik, yatak, mobilya ve çeyiz bulunduran Ese Home Store, yenilikçi yüzünü bir kez daha göstererek; mağazalarının 750 m2 lik perde katında bundan sonra " Brillat Home Corner " olarak Kıbrıs’lılara hizmet vereceklerdir. Bir aile şirketi olan bu firma Kıbrıs’ta bir ilki gerçekleştirerek, modern çağın gerekliliği olan atılımcılığı ve girişimciliğin takipcisi olmuş ve Kıbrıs’lıların gündeminde olmayı her zaman başarmıştır.

Sohbetimiz esnasında Sayın Erbil ERKAYA, bu tip şhowrumlara Kıbrıs’lıların ilğisi olduğunu söyleyerek; İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerde gördükleri mağaza sistemlerini Kıbrıs’lıların buradada görmek istediklerini belirterek, bu girişimciliğin olması gerektiğini vurguladı. Brillant ile yapmış oldukları bu anlaşmanın, önce Ese Ticaret’e daha sonrada Kıbrıs’lılara hayırlı olmasını diliyor ve girişimciliklerinden dolayı kendilerini kutluyoruz.

Erbil ERKAYA

www.perdesatıcıları.com özel haber

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 288607

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.