davillo tekstil

ÜÇYILDIZ TEKSTİL- ÇAYYOLU / ANKARA


Çınarlar dallarını yıllar geçtikçe salı verirken, bir okadar da toprağın altına köklerini atarlar. Çınar ağaçlarına her baktığımızda onlarda yılların tortusunu görürüz.  Bizi maziye götüren geçmişden geleceğe yönlendiren tek nostaljimizdir çınarlar.

Haber: Emel BENLİ / Özel Haber

Bu gün sizlere 50 yıllık bir çınardan bahsetmek istiyoruz. Ankara’da iki güzel mağazayla hizmet veren Üçyıldız Tekstil, babadan oğulla geçen bir çalışma anlayışı ile çınar misali köklerini toprağın altına sağlam atmış; müşteri portföyünü geniş tutarak, ürün ve hizmet kalitesini birleştirip perde ve ev tekstilinde gelinebilinecek en güzel yere gelmişlerdir.

Üçyıldız Tekstil’in sahibi Sayın Necat ŞENGÜL,  güler yüzlü ve saygın kişiliği ile iş hayatında önemli bir yer alırken; kardeşi Sayın Tevfik ŞENGÜL ile birlikte katettikleri bu yolda ticari saygınlıklarını kazanmış ve bu camiaya hizmet vermişlerdir.

Ankara’nın Ulus semtinde 50 yıldır Üçyıldız ismi ile hizmet veren bu firma, son dört yıldırda Çayyolu’da hizmet vererek zaten var olan müşteri portföyünü genişletip; tüm Ankara ve civar illere, resmi dairelere özelliklede yaz aylarında yazlıkcılara perde ve çeyiz konusunda en kaliteli hizmeti vermektedirler. Ulus mağazalarında 16, Çayyolu mağazalarında ise 4 personel ile çalışan Üçyıldız Tekstil; Çayyolu’nda çok tecrübeli bir perde erbabı ile çalışmanın keyfini yaşamaktadırlar. Bu gün sizler için sohbet edip mağaza hakkında bilğiler aldığımız Sayın Murat YÜCEL, 21  yıldır aynı mağaza da çalışmanın menmuniyetini dile getirirken; mağazanın görselliğininden anlaşıldığı üzere sanatını konuşturmuştur. Tercübesi sayesinde perde de modayı Çayyolu semtine sunarak, Üçyıldız Tekstil’i adeta Çayyolu’nda markalaştıran Sayın YÜCEL, çalışma arkadaşları ile düzen ve disiplin içerisinde yoluna devam etmektedir. Tüm Üçyıldız Tekstil çalışanlarına ve sahibi Necat ŞENGÜL beyfendiye başarılar dileriz.

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 98514

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.


-->