davillo tekstil

Taştekin Mefruşat- Cebeci / Ankara


Muteks perde Sistemleri’nin bize sunduğu katkılarla bir çok perdeciyi sizlere tanıtmaya çalıştık. Bu hafta sizlere tanıtmaya çalışacağımız meslektaşımız; Ankara Cebeci’de Taştekin Mefruşat adı ile hizmet veren, yenilikçi yüzü ile takdir ettiğimiz Sayın Suat TAŞTEKİN ve ağabeyisi Fuat TAŞTEKİN kardeşlerdir.

Haber: Emel BENLİ / Bu haber Muteks Perde Sistemlerinin katkıları ile yapılmıştır.

Dede mesleğini büyük bir sayğı ile rahmetli babaları Mehmet Yakın TAŞTEKİN’den devralan Suat ve Fuat kardeşler, 35 yıl bu sektörde hizmet vermenin gurunu ve engin mesleki bilğilerinin mutluluğunu yaşamaktadırlar.

Ankara’da toplam dört güzel mağazaya sahip olan TAŞTEKİN kardeşler, mağazalarının moderliğinden  ve üstün hizmet kalitesinden ödün vermeden; Ankara’lılara ve civar illere hizmet vermektedirler. Şirketlerinde toplam 20 çalışanı ile perde sektöründe modanın takipcisi olarak hizmet veren TAŞTEKİN’ler; Cebeci’de bulunan 2. mağazalarının stil ve görselliğini değiştirerek meslekte yenilikçiliğe imza atmışlardır. Bu mağazayı Sayın Suat TAŞTEKİN tercübeli bir şekilde işletirken; yine Cebeci’de bulunan Brillat Store ünvanı ile hizmet veren diğer mağazalarını ise Suat Beyin ağabeyisi Sayın Fuat TAŞTEKİN işletmektedir. Bir birlerine oldukça bağlı, rahmetli babaları Mehmet Yakın Beyin ticari ahlak çerçevesi içerisinde yetiştirdiği bu iki kardeşin, eşlerininde onlara tam destek vermeleri diğer mağazalarının işletmesinde kendilerine kolaylık sağlamıştır. Mütevazi ve güler yüzlü oluşları, çalışanları ile aile gibi olmanın rahatlığı yüzlerinden okunurken; yılın en son renk ve modelleri ile mağazalarını zenginleştirmeleri mutluluklarını adeta katmerlemiştir.

Çok genç olmaları işlerinde onlara yüksek performans sağlarken; akılcı davranarak işlerine dört elle sarılmaları, en önemlisi bir birlerine bağlılıkları, onlara başarıyı getirmiştir.

TAŞTEKİN ailesinin bu başarısını örnek kabul ediyor ve kendilerne başarılar diliyoruz.

Suat & Fuat TAŞTEKİN

www.perdesatanlar.com özel haber

 

Yorumlar

YorumYap

Lütfen aşağıdaki alanları doldurunuz.

Girilecek rakam : 39324

Lütfen yukarıdaki rakamları yazınız.